Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el a barátomnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el a barátomnál, hogy ne legyen ilyen antiszociális?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt, és még igaz, hogy nagyon fiatalok vagyunk, de szinte mindennap együtt alszunk mert közel lakunk egymáshoz, meg mindig együtt vagyunk:) és nem unom meg semmi ilyesmi, csak ő már alig beszélget valakivel, max. a fiú barátaival, meg kockulnak és ennyi. Én meg örülnék neki ha lányokkal is jóba lenne, de azt mondja hogy ő megvan mindenki nélkül és neki elég vagyok én. Ennek persze örülök, csak valahogy ez ott motoszkál a fejemben, és szerintem csak akkor kezdene lányokkal beszélgetni, ha nekünk megromlana a viszonyunk és mondjuk nem lennénk együtt olyan sokat, de ezt meg egyáltalán nem szeretném... Van valami ötletetek?
2012. máj. 15. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard lányokkal összeboronálni, ez olyan mintha magad alatt vágnád a fát. Gondolkozz....

Hívd el a társaságodba, ahol vannak fiúk is.

2012. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

1. Mondd el neki, hogy ezért te kicsit hülyén érzed magad.

2. Ha az 1. ötlet nem tetszik, akkor simán hívd össze a baráti körötöket, gondolom van ott pár lány is és akkor talán megint többet fognak lógni. Most jelenleg több ötlet nem jut az eszembe, de gondolkozok. :)

2012. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Érdekes logika, utána majd jönne a következő kérdés, hogy megcsal-e. Ha nincs a baráti társaságába lány akkor minek kezdjen el melletted beszélgetni ismeretlenekkel?

Akkor még mindig ott van az, hogy nem tudná te hogy reagálsz erre, 90%-ban nem ezt tennék az biztos.

2012. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy legyen velük meg ilyesmi, csak hogy legyenek lány barátai is, mert előttem, és a kapcsolatunk elején is tök jól elvolt lányokkal, engem meg ez nem zavar mert tudom hogy szeret, de mióta nem azóta kicsit hibásnak érzem magam hogy miattam alig beszélget másokkal.
2012. máj. 15. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Mond azt neki hogy ha felszed egy muffot akkor csináljátok hármasban, akkor biztos beszélgetni fog lányokkal :D
2012. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diarmand ***** válasza:
100%

Az antiszociális kicsit mást jelent. Annyira imádom, mikor mindenféle értetlen hülye tinik ezt a szót használják akkor, mikor valakinek nincs olyan hűdekurv@nagy baráti köre.

Csillagvirág az a helyzet, hogy a barátod kicsit magának való. Ennyi.

Menjetek el együtt társaságba. Vagy vigyen el ő a saját haverjaihoz.

2012. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem kell csillagvirágozni meg minden sz*rt komolyan venni. Most miért baj ha ezt irtam, talán a lelkedbe tapostam vele? Vagy elszégyellted magad hogy miylen tudatlanok a mai fiatalok? Akkor ez van. Nem magának való mivel ismerem majdnem egy éve és tudom hogy sok barátja volt ezelőtt de mióta velem van teljesen elhanyagolja őket. Amúgy járunk el együtt mindenfelé de csak fiúkkal mert a barátnőim nem a környéken laknak.

Amúgy köszönöm a válaszokat

2012. máj. 15. 20:26
 8/14 Diarmand ***** válasza:

Okés Kicsi Virágoskert, értem.


Amúgy felfogod amit írsz? Miattad hanyagolja el a barátait (barátnőit). Ismétlem MIATTAD. Te magad is leírtad és ezen akarsz változtatni? Nőj fel aranyom és kezeld helyén ezt a kapcsolatot.

Ha csajhiányod van és nincs a környéken ismerős (ugye nem a "messze van a szomszéd utca"?) akkor szopóág.

2012. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor kezelj úgy, mintha egy tinip*csa lennék:D igaz nem vagyok túl tapasztalt mert ez az első komoly kapcsolatom de nem is érzem magam éretlennek. És nem a szomszéd utca hanem 60-70 km mivel kolisok:) de azért köszi:D:D
2012. máj. 15. 20:37
 10/14 Diarmand ***** válasza:
Ha eljártok mindenfelé, akkor már jól megvagytok nem? Elsőnek TI vagytok fontosak, aztán csak a Többiek, mert ha fordítva lenne, akkor nagy kulimázban lennétek :)
2012. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!