Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Antiszociális emberek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális emberek hogyan ismerkednem vagy egyáltalán lehet e?

Figyelt kérdés

Antiszociálisnak vallom magam és nem szeretem a társaságot vagy ha valaki nagyon társas lény azt nevetségesnek tartom de azért néha s mostanság egyre gyakrabban megfordul a fejemben hogy azért egy valaki meg is csak kellene,lehetőleg egy barátnő akivel megtudok osztani mindent,jókat beszelni,és együtt este bebújni a meleg takaróba.

De ahogy körbe nézek és "ismerkedek" valahogy nem találok senkit.

Lehet hogy rossz körben mozgok de ha ez így van akkor hol lehet esélyem egy magam fajta partnert találni ?

Egyenlőre nem aggaszt túlságosan a kérdés mert jól érzem magam sőt,csak elgondolkodtam ezen.

Ha minden "normális" ember a számító gép élőt van és csak az áldást varja az süket füleknek imádkozik.

A többség pedig éli maga világat a maga által megkreált kis környezetben és elvan mint marci hevesen.

Amivel nincs baj de nekem ez nem jön be.

Remélem átérzitek egy kicsit és tudtok valami hasznos tanácsot adni.

Peace.


2011. dec. 19. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam antiszociálisnak, csak a bulikat utálom. Nem vagyok számítógép függő sem, de nincs sok tapasztalatom ilyen téren.
2011. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mintha azt mondanád, hogy aki nem a gép előtt ül 24/7, az egy szerencsétlen aki a maga által megkreált kis szar világában él. :D


Rossz hozzáállás. Én nem vagyok antiszoc, de nincsenek haverjaim meg barátaim, mert nem engedek közel akárkit magamhoz, az ilyen felszínes jópofizások meg nem kellenek. Én is abban a helyzetben vagyok, hogy csupán egy barátnő hiányzik. Egy társ, akinek én vagyok a másik fele, ő pedig az egyém. Nem ül minden normális ember a gép előtt, sokaknak van hobbija, munkája, mindenféle egyéb efoglaltsága, és tudod ez így van rendjén, bármennyire is nem tetszik. Az érdekelne, hogy antiszociálisként hogyan ismerkedsz, hány lánynál próbálkoztál?

2011. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem próbálkoztam senkinél és nem is fogok addig míg nem találok egy normálisat.Amúgy én nem 7/24-re gondoltam,csak arra hogy ha nem mozdulnak ki az emberek és a normális lányok sem mozognak szabad időben egyes körökben akkor ne varjak hogy a sült galamb a szájukba repüljön.

De ha ez esetleg nem így van és tévedek javítsatok ki.

2011. dec. 19. 18:44
 4/14 A kérdező kommentje:

Illetve 24/7.

De azok sem szerencsétlenek csak nekik ez az élet és erről szol a világ nincs ebben semmi rossz,csak nem az én stílusom

2011. dec. 19. 18:45
 5/14 Orsiii válasza:

Ehh

én nem vagyok antiszoc sőőőt rajtam lóg az egész csürhe de nem is ez a lényeg hanem az hogy a látásod a rossz. Mrmint idézőjelben.

úgy értem

"De ahogy körbe nézek és "ismerkedek" valahogy nem találok senkit."

ezzel van a baj. nyiljá meg kicsit és hidd el jobb lesz.

hány éves vagy? Nemed?

2011. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

20F , és az antiszociális fogalomban az is bele tartozik hogy nem tudok akárkinek megnyílni és azt sem akármennyi idő alatt.

Igazan senki sem ismer és lehet hogy mondok dolgokat egy-két embernek de az igazan fontos dolgokról és ami bennem zajlik hallgatok mint a sír :-).

Valami magam fajta lány kellene,valami csodával határos módon megismerni,mert ahogy magamat ismerem és rám hasonlít akkor nem vagyunk egymásnak teremtve első ránézésre.

De majd lehet 1x :-)

2011. dec. 21. 17:37
 7/14 Orsiii válasza:

Hát akkor sok sikert!

Én drukkolok

2011. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyértelmű :P
2011. dec. 21. 17:44
 9/14 anonim ***** válasza:
én szinte ilyen vagyok, eddig teljesen véletlen találtam párt, de már vége, most ott tartok, hogy egyenlőre nem is kell, mert minek. valahogy lehet, de fogalmam sincs, hogy hogy 20L
2011. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon a magunk fajta nem nagyon talalja meg egymast in real life.
2011. dec. 24. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!