Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami vagy csak szórakozik ha már egyszer ott vagyok?

Figyelt kérdés

Egy sráccal hónapok óta kerülgetjük egymást, de úgy, hogy mindig én hívom h találkozzunk. SMS-re soha nem ír vissza. Amikor találkozunk nagyon jól elvagyunk, beszélgetünk hülyülünk. Általában az ágyban kötünk ki de szex még nem volt csak petting. Szerintetek csak nem akar bunkó lenni és elküldeni a francba? Csak kihasználja, hogy odavagyok érte?

20/L


2009. jún. 26. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm. Nehéz dió. Ezt csak ő tudná neked megmondani. De ha részedről nem csak szexre megy ki a dolog/még ha az nem is volt, csak petting/ nem kellene hagynod magad az ágyába csalogatni. Így nem fogod megtudni, hogy akar-e többet. Lehet ő is azt hiszi, hogy csak szexelni akarsz. Beszéljétek meg.

L, 18

2009. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából mondogatta, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Csak én annyira szeretném. :(

Tipikusan az álom pasim. :)

2009. jún. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!