Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tetoválást akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tetoválást akar, többet. én viszont nem örülök ennek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
nem arról van szó, hogy meg akarom tiltani neki, de... őszintén szólva nem tetszik ez az egész. mit tehetnék?
2012. máj. 17. 12:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi gyeptégla van manapság. A tetoválás egy jó dolog, sajátos önkifejezési mód vagy egyszerűen csak tetszik neki egy minta. Ha ezért otthagyod, meg is érdemled, keress egy magadhoz hasonló begyepesedett nőt. Csak a párjának kell valakinek tetszenie, és mi lesz önmagával?

Ha neki az tetszik, megcsináltatja, te pedig elfogadod és támogatod, mert szereted, mi a bánatot kell ezt kiforgatni meg túlbonyolítani.

"mit tehetnék"- Csinálj egy paprikás krumplit jó sok lebbenccsel és füstölt kolbásszal, az lesz a legjobb.

2012. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

ember, szinte látom magam előtt az értelmet (pontosabban annak hiányát) csillogni a tekintetedben.

hol írtam, hogy én el akarom hagyni, vagy hogy egyáltalán megfordult a fejemben?

lehet begyepesedettnek hiszel, de egy pár sor alapján ilyen lazán beskatulyázni elég erős korlátolságra és előítéletességre utal.

az pedig, hogy ha szeretem, elfogadom, amit tesz, úgy, ahogy ő akarja, elég érdekes látásmód. ha együtt vagyunk, akkor valamilyen nekem is lehet véleményem arról, hogy mit művel magával, nem?

az önkifejezésnek pedig elég rossz módja. ha valaki ír, fest, alkot, az a legjobb módja. miért? mert változtathat rajta, akármikor, akárhol. míg egy ilyen dolog, ha nem is maradandó, de elég nehezen megmásítható.

jó, hogy már nem azt mondod, hogy nincs jogom véleményt alkotni. mellesleg úgy érzem, kettőnk közül te vagy a begyepesedett, már csak azért is, mert nem érted a dilemmám.

2012. máj. 17. 13:30
 13/17 anonim ***** válasza:

Jah, hogy te ilyen támadós fajta vagy XD

Szerinted az a módja, hogy mindenki fessen meg rajzoljon, mi beképzelt egoista paraszt vagy te, nemhogy szégyellnéd magad.

A párkapcsolat arról szól, hogy jogot formálsz arra, hogy belepofázz a másik életébe? Nálad lehet, de ez a te bajod.

2012. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy engem igazoltál.
2012. máj. 17. 13:39
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Bár én lány vagyok, de meg tudom érteni, mit élsz át. Nekem soha életemben nem tetszettek a tetovált, piercinges pasik. Aztán egyszer megismerkedtem a számomra tökéletes pasival: minden megvan benne, amit kerestem: kedves, őszinte, odaadó, intelligens. Csakhát tetkó és piercing is jutott neki bőven :D Eleinte furcsa volt, de mára megszoktam, és úgy érzem, nélkülük nem is lenne önmaga. Őt így kell szeretni és kész. Aztán kb. 2 hete csináltatott egy újabb tetoválást, ami először sokkolt kicsit, de mára már ez is tetszik :)


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy lehet, hogy először furcsa lesz látni a barátnődön a tetoválást, de egy idő után hozzá lehet szokni, sőt meg is lehet szeretni azt az ábrát :) Ha gondolod, válogassatok együtt a minták közül, hátha találtok olyat, ami mindkettőtöknek tetszik :)


20 L, 2 éve kapcsolatban :)

2012. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
"Ha valakinek van párja, akkor a párjának akar tetszeni. Ha mégsem, akkor azt már nincs értelme folytatni." hát ez szerintem elég nagy baromság, elsősorban magamnak akarok tetszeni, a párom utána jön. Akkor velem elkezdeni sem érdemes? xD És mi van ha az elméleted alapján a páromnak akarnék elsősorban tetszeni ő meg kitalálná, hogy mától csak rózsaszínben tetszem neki? Akkor onnantól kezdve csak rózsaszínt veszek fel mert neki az tetszik? Ugyan már... Egyébként én sem szeretem a tetoválást, a véleményem elmondanám, de attól még azt csinál amit akar. Ha neked nem tetszik akkor kereshetsz mást, vagy elfogadod. Más választás nem nagyon van. 24/L
2012. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ja ribancrendszámot kar vagy ilyen nonfiguratív jelentés nélküli tetoválást mindneképp beszéld le

de arról ,hoyg valamit varasson szerintem nem tudod lebeszélni próbáld meg rábeszélni, hogy kicsiben kezdje, ne túl feltűnő helyre és olyat válasszon ami neked is tetszik

2013. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!