Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyivel kezdtél újra ismerkedni?

Figyelt kérdés
lett belőle komolyabb is? Mennyivel utána ismerted meg az új barátod?
2012. máj. 17. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó,de kb.3-4hónap,és általában beletrafáltam,és az is komoly lett.
2012. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diavolino44 ***** válasza:
Ez eleg extrem eset. A 4.5 fel eves kapcsolat utan az elso randim 1 hettel volt, Abbol 5 eves kapcsolat lett. :)
2012. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ebben szakértő, de szerintem ha már felkészült vagy rá és képes vagy elengedni a múltat
2012. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
néha azt képzelem h képes vagyok rá, bár csak 2 hete h vége lett. Néha meg mégis elszomorodom h vége és hiányzik, tudom h túl kell lépnem rajta. De van kedvem ismerkedni csak félek h belebotlok vmi nagyon jó pasiba és korai lenne és emiatt nem sikerül majd mert én épp nemrég szakítottam
2012. máj. 17. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Érezni fogod hogy mikor állsz rá készen. De ha pont most botlasz bele valakibe akit nem szabad elszalasztani, akkor egy próbát megér, ha másnak nem legalább önbizalom növelésre, egy hosszabb kapcsolat után. Valaki legalább leköti a figyelmedet és foglalkozik veled. Nekem így lett egy "kis kalandból" házasság:D
2012. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!