Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondja szeret, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondja szeret, de én még sem érzem. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, persze, az emberek neha hazudnak...
2012. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Két oka is lehet.

1. mást gondoltok "szeretet, szerelem" alatt. A lányok nagy része a filmes, romantikus élményt gondolja szerelemnek, a férfiak sokkal racionálisabbak. Az, hogy nem hűséges hozzád, és veled szeretne élni, áldozatot hoz érted, a férfiak számára sokkal inkább kifejezi a szeretetet.


2. Chapman-nek van egy nagyszerű könyve, amit ajánlok elolvasásra, az ún. szeretetnyelvekről.

Hogy mindenkinek más a szeretetnyelvbe, amiből érzi, megérti, hogy szeretve van.

Egyeseknek ez a minőségi idő, másoknak az elismerő szavak, ismét másoknak a szívességek, a tettek, stb.

Ez sokszor áll a konfliktusok hátterében:

Nő: A férjem elhanyagol. Régebben szeretett, elvitt vacsorázni. Nem érzem, hogy szeret... Nem tölt velem időt.

Férj: napi 12 órát dolgozok érte. A lelkemet kiteszem érte, majd beleszakadok. Mi a fene baja van velem?

Nő: Ha szeretnél, időt töltenél velem.

Férfi: Ha szeretnél, értékelnéd a munkámat. Egy szóval nem mondtad soha, hogy becsülöd, hogy érted dolgozom.


Stb. Vedd meg inkább a könyvet:)

2012. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sokszor én sem érzem, de a fenti hozzászólónak igaza van, más a szeretetnyelvünk. meg amúgy sem kell egy férfitől filmes-romantikus gesztusokat várni. a filmekbe is csak azért teszik bele, h kielégítsék a női nézők vágyait, és nézd meg/vedd meg a filmet. a valóságban sosem fog csöpögni egy férfi.

barátomtól ritkán érzem, de mellette dolgozik, ráadásul elég szar időbeosztásban: vagy hajnalos, és akkor délután hulla, vagy késő délutános/estés, és akkor késő este hulla. nincs ereje még ezen felül szerenádot adni, és totál megértem.

2012. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

"Az, hogy nem hűséges hozzád, és veled szeretne élni, áldozatot hoz érted,"


Az áldozat, hogy megcsal? Akkor értem inkább ne hozzon egy pasi se áldozatot, köszi:D

2012. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!