Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm pár hónapja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm pár hónapja egy buliban smárolt egy fiúval és egy lánnyal is. Elmondta. Nehezen de megbocsátottam neki, de engem még mindig nagyon zavar maga a tény hogy ilyet tett. Nem tudok benne úgy megbízni mint régen. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Én 18éves vagyok,a barátnőm pedig 16. elmondása szerint nem biszex, és a fiú is csak haver.és természetesen arra fogta hogy ittas állapotban voltak.
2012. máj. 18. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vigyázz a szerelemmel, mert az vak. Hosszú időre össze is köthet olyas valakivel, aki mellett nem lehetsz boldog. Ott van erre orvosságul a józan ész, ami megmutatja a helyes utat, ha a szív meghülyül.

Bizalom nélkül mit ér ez az egész?

2012. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ittas állapodban oldodnak a gátlások DE!!! Az ember ittas állapotban is tud még józanul gondolkodni. Szal szar kifogás. Tudta hogy nem szabad de megtette ráadásul többször. Ha egyszer megtette többször is megfogja. Ha hülye vagy elviseled ha nem vagy hülye akkor kidobod.


20/f

2012. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha egyszer megtette, nem biztos, hogy többször meg fogja tenni, főleg, ha érzi veszélyét, hogy minden összeomlik.
2012. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntöttél hogy megbocsájtasz neki akkor tartsd is magad hozzá...
2012. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hülye qurva,én már úgy kibaßtam volna,mint macskát sz@rni.
2012. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Háát...Én is voltam már a párom nélkül buliban, nagy átlagban ittasan, de még gondolni se gondoltam arra, hogy megcsalom, főleg nem egy azonos neművel, plusz még egy fiúval...Ha gondoltam volna rá, vagy akartam volna, akkor meg ott van egy kib@cott érdekes képesség: önuralom.Igen, részegen is működik...
2012. máj. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!