Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vénlány maradok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vénlány maradok, ha így folytatom?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába megy a kérdés.. Szóval:

22 éves lány vagyok és kb 8-10 hónapja nincs normális kapcsolatom (előtte volt két több évig tartó is, de most nem ez a lényeg). Ismerkedés, randizgatás azért csak-csak akad, és rövidebb távú (1-2 hónap max) "kapcsolataim" is vannak, csak előbb-utóbb mindegyiknek kiadom az útját, senkibe nem leszek szerelmes, igazából nem is érdekelnek... A legjobb barátnőm szüleivel is nagyon jóbavagyok, anyukája mindent tud rólam, sokmindent beszélek meg vele is, mindig képben van az aktuális pasiügyeimmel kapcs. Az utóbbi hónapokban megkaptam a barátnőanyutól többször is, hogy vénlány leszek, mert nekem senki nem felel meg, mindenkiben csak hibát keresek és ha valami kezdene komolyra fordulni megijedek és kirakom őket... Miért baj az, hogy én nem követem az itt olyan népszerű példát és állok össze egy segédmunkás alkoholistakezdeménnyel, aztán szülök egy gyereket huszonegykét évesen mert becsúszik, aztán egy rakás szar lesz az életem, mert nem éltem és buliztam eleget?! Rengeteg ilyet ismerek, és majdnem mind szétmentek, a lány ott marad egyedül a gyerekkel és tengődik a gyesből a szülei házában (jobb esetben).

Tényleg túl nagyok az elvárásaim, hogy nem szeretném az első jöttment senkiházival összekötni az életem, aki meló után megy a kocsmába és este hazaesik nekem retkesen, félrészegen?! A gyerek ott üvölt, én meg tiszta ideg vagyok, és lehet a fejem verném bele a falba, hogy elcsesztem az életem egy ilyen hapsival. Nagyon sok ilyen példát látok a közvetlen környezetemben ismerősök között. Nekem nem erre van szükségem. Én olyan pasit szeretnék akinek esze is van, kúltúrált, törekszik egy elfogadható egzisztencia kialakítására, a szórakozási igénye nem merül ki a helyi késdobáló mindennapos látogatásával. Bőven jónak érezném, ha csak 28-29 évesen jönne egy komoly férfi, meg egy pocaklakó... Ez mitől vénlányság? Ez már öregnek számít, vagy mi?! Miért nem értik meg ezt? Gáz vagyok? :D


2012. máj. 19. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azt meséld már el, hogy mégis hol szoktál ismerkedni/bulizni, hogy csak "segédmunkás alkoholistakezdemények" próbálkoznak be? Tanyabálokon, leprakocsmákban???

Amúgy ha eleve "jöttment senkiházinak" tartod az illetőt, akkor egyáltalán minek próbálkozol vele pár hónapig? Ezzel csak magaddal cs*szel ki, mert a környezeted (értsd: esetleges "normális" férfiak) csak azt látja, hogy havonta más alja embernek sétálsz az oldalán... Ezután ne csodálkozz, ha csak ennek a rétegnek fogod felkelteni az érdeklődését.


Amúgy nem az elvárásaid miatt vagy "gáz", hanem a fentebb leírtak miatt..

2012. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy apukáddal milyen a viszonyod? Nem lehet, hogy minden férfiban őt keresed?
2012. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

de ha most sem találsz rendeset, olyat akit leírtál, honnan tudod h 28 évesen fogsz??


én ezt nem értem

2012. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

És ezekkel a jöttment késdobálós épületgépész segédmunkáscsávó alkoholistakezdemény senkiháziakkal le is feküdgetsz? Érdekes egy csaj vagy ám az írásod alapján. Én is úgy érzem, nálad nincs középút, csak az extrém szélsőségek. Nem fogsz ezzel a hozzáállással normális pasit találni egy hamar!

29F

2012. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem egészen érthető az írásom, pont ezt írtam, hogy nekem ilyenek NEM KELLENEK! Csak olyan, mintha ezt várnák el az emberek tőlem is, mint ahogy a sok eszetlen liba csinálja... és mert nekem ez nem tetszik, ezért vagyok leszólva.
2012. máj. 19. 19:46
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem leszólva vagy, csak az alapján, amit leírtál azt léhet érteni, hogy mindenki akivel eddig összehozott a sors, az mind szakadt alkesz csumpedli. Emellett pedig igen magasnak tünnek az elvárások. Ha nem így va, ok. Ám nem válaszoltál, sex is volt ezekkel a kapcsolatokkal? Vagy az sem működött?
2012. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Korai szakaszban leépítem általában őket. Ahogy kezdek rájönni, hogy kiféle-miféle, mivel tölti az idejét munkán kívül, milyen a társasága és nem szimpatikusak a dolgok, elküldöm. Az elmúlt 8 hónapban 2-vel feküdtem le. Ezek mellett kibírtam 1 hónapnál kicsivel többet... Próbáltam a jót keresni bennük, de egy idő után rájöttem, hogy felesleges erőltetni, mert igazából nem fogtak meg. Kielégítő a válasz?
2012. máj. 20. 08:36
 18/19 A kérdező kommentje:
De egyébként a legtöbbre az a jellemző, hogy 1-2-3 talit ér meg a dolog. Egyszerűen nem fog meg senki és semmi késztetést nem érzek, hogy akarjak velük tovább ismerkedni. Pedig mindig van, akinek kellenék. Nekem amúgy ezzel nincs bajom, csak azóta érzem magam szarul, amióta leszóltak, hogy mit válogatok, meg sose lesz senkim. Úgy voltam vele, hogy majd én is megtalálom a párom, addig meg jönnek mennek úgyis... De elgondolkoztam, hogy tényleg én vagyok a szar, hogy nem állok le az első akárkivel? Vagy ne törődjek senki véleményével. Néha aggaszt engem is, hogy nem jön össze senki, de annyira azért nem görcsöltem rá a dolgokra, csak mióta offolnak a hozzám közel állók, azóta sikerült kissé rástresszelnem, hogy vajon van-e valami abban amit mondanak... :/
2012. máj. 20. 08:50
 19/19 anonim ***** válasza:
8-10 honap miatt ne keseredj el. En 5 eve taposok egyedul, megsem erzem azt, hogy venlany lennek vagy leszek ha igy folytatom. Ja, vannak hibaim amin valtoztatnom kellene, de az meg nem azt jelenti, h utana kerok szazai fognak sorban allni. Szoval nyugi! :)
2013. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!