Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájt? :S

Figyelt kérdés
Volt egy barátom..nem sokáig jártunk.. :/ mert megcsaltam :O miközben vele jártam én smároltam avolt pasimmal..ezt elmondtam neki..szakítottunk. Másnap suliba odamentem hogy megbezséljük, mert előző nep nem teljesen beszéltük meg. jó szakítottunk és vége lett, de ő még szeretett. azóta is nagyon rosszul éreztem magam, mert tudom hogy rosszat tettem és nem kellet volna..azóta már eltelt kb. 1 hónap vagy 2 és most ugyanoda járunk edzeni. És én újra felfigyeltem rá és beszélünk is párszor..aztmondta aranyos vagyok és örültem neki..elakarom neki mondani hogy nekem még mindig teccik, csak félek hogy it mond. Szerintetek megbocsájtana? :S :/
2012. máj. 19. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamit még érez irántad biztos megbocsájtana.. de gondolom hogy a megcsalásnak volt valami okda biztos hogy neekd kell az a srác még egyszer és nem csalod meg ujra? Szerintem csak ugy vágj bele ha biztos vagy benne hogy nem kell más mellette
2012. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha jó csaj vagy akkor igen ha nem akkor talán.
2012. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D am első kommentelőnek szól hogy biztos vagyok benne hogy nem csalom meg újból. :) másodiknak üzenem: hát kb. így működik xd :)
2012. máj. 19. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor probáljátok meg ujra sok sikert:)
2012. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszii :) *-*
2012. máj. 19. 23:54
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg köszi hogy ilyen rendes vagy mert, mások máér leordították volna a fejemet hogy mit képzelek magamról, hogy megvsalom aztán várom hogy megvbocsájtson..de beismertem a hibám és megbántam..
2012. máj. 19. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
ribanc
2012. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mért lennék ribanc? -.-"
2012. máj. 20. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!