Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti láttátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti láttátok már nagydolgozás közben a barátnőtöket? Nem volt kiábrándító a dolog?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam valahol, talán itt gyakorin, hogy egy srác azért szakított a barátnőjével, mert az nagydolgozott...

Nekem nincs barátnőm és nem tudom, hogy hogyan reagálnék, ha így látnám azt a lányt, akiért odáig vagyok meg vissza. :D


2012. máj. 20. 01:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
EGyáltalán hogy jutott egy ilyen beteg kérdés az eszedbe ember?! :D
2012. máj. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem érdekelne, de én nem is figyelnék ilyen dolgokra.
2012. máj. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi a párommal simán pisilünk nyitott ajtónál ,vagy egymás előtt. Nah de a nagydolognál még az ajtót is bezárjuk.
2012. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Anno, mikor nagyon-nagyon beteg voltam (hányás-hasmenéses vírus, lázzal, minimális erővel) kijött velem a párom és a résnyire nyitott ajtónál őrködött, míg én egy lavórral a kezemben ültem és, már bocsánat, fostam és hánytam egyszerre. Nagyon féltett, hogy valami bajom lesz.

Túl élte, azóta is szeret, nem ábrándult ki belőlem.

Egy CT vizsgálat után, mivel én érzékeny voltam a kontraszt anyagra, akkor is a közelemben maradt és végig nézte, hallgatta, hogy imádkozok a porcelán Istenséghez, olyan rosszul lettem tőle és félt, hogy belefulladok a wc-be.

Bár ezek extrém példák, de ha így "tudnád" meg, hogy a szeretett lényedből alul-fölül is tudnak kijönni dolgok, valószínűleg nem azon kattogna az agyad, nehogy kiábrándulj belőle.

22/L

2012. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én azt hittem a jó nők nem sz...rnak ! :OOOOOOO


:))

2012. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem az lenne a legjobb ha közbe menne a tv vagy vmi hang és tudom h a pasim nem hallja mert az tök gáz



--csaj.

2012. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ó 82%-os jó neked ,hogy ilyen párod van :)

Egyébként ha nekem lenne egy normális kapcsolatom biztos én is így félteném a barátnőmet.

De fordított estbe valahogy sosem tudtam elviselni ha segíteni próbálnak vagy ha gyengének lát valaki. Szóval én mindig is egyedül szerettem szenvedni.

Bár volt már olyan hogy tényleg segítség kellett de akkor meg nem voltam magamnál az megint más dolog.

De ha nem undorodsz valakitől , pláne szereted akkor egy olyan dolog mint a sz*rás aztán nem jelenthet problémát. Főleg ha sima és nem valami felül alul kijövős dolog ahogy a 82-es írta.

2012. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!