Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év a barátommal, ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év a barátommal, ti nem várnátok már el, hogy ennyi idő után eljegyezzen?

Figyelt kérdés
Fiatalon kerültünk össze, most én csak 21 , ő 23. Csak látom, h körülöttünk olyan párok házasodnak, jegyzik el egymást akikről azt sem tudtam, hogy együtt járnak.. Mi meg itt vagyunk 6 éve és semmi. Persze szó volt már róla, barátom először jövőt szeretne alapozni és utána családalapítás stb.. De én azért őszintén szólva, mint szerintem minden nő valahol vágyom rá, h megkérje a kezem. ..
2012. máj. 20. 20:28
1 2 3
 11/21 ASOT ***** válasza:

1-est osztom én is! :)

ha 2 ember igazán szereti egymást, akkor egy házasság vagy eljegyzés után az nem fog változni.


HA! Eljegyzés vagy esküvő, ergo csilivili, újjongás fehér ruha, --> ennek hatására lesz a nő még szerelmesebb, akkor az egyenlő azzal, hogy MEGVETTEM!

2012. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem nem a mennyaszonyi ruha , csilivili.. lagzi ráér.. egyszerűen megélni azt a pillanatot , hogy megkérik a kezem.. 6év után , szerintem valahol minden nő vágyna rá...vagy?
2012. máj. 20. 20:52
 13/21 ASOT ***** válasza:

a legnagyobb gond azoknál a nőknél van akik azt mondják h "nem jegyzel el akkor nem is szeretsz, ha szeretnél eljegyeznél.."

---> ez a férfiak halála...:)


megsúgom, de csak indiszkréten, és ne legyél pipa, de a pasik azért jegyzik el a lányt, még ha nincs is házasság, hogy ne kelljen ezt hallgatniuk, és hogy megnyugodjon és őket is békénhagyja ezzel, és h ismét béke honoljon a béke szigetén.

2012. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 ASOT ***** válasza:
a szeretet ugyanis nem függ össze az eljegyzéssel, attól h a pasi így eljegyzi, hogy pff jólvan....és mosolyog és happy meg pezsgő van, attól a pasi még nagyon is szereti a nőt. (mielőtt félreértés lenne)
2012. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! Egyetértek egyébként.. én nem szoktam a barátomat ezzel cseszegetni, h jegyezz már el.. mi értelme lenne ha én kérném.. majd jön aminek jönnie kell.. Végülis ezek a dolgok nélkül is élhetünk együtt .. Csak gyönyörű dolognak tartom ezeket a dolgokat , és egyszer én is szeretném megélni :) de várok türelmesen és ha nem lesz, akkor úgy is jó lesz :)
2012. máj. 20. 21:06
 16/21 anonim ***** válasza:

Jééézus, fel ne vesd neki. Mi értelme lenne annak? Megbeszélitek, érvelsz, és akkor vesz neked egy bizsut, hogy örüjjé, kiprovokáltad az eljegyzést.


Nem, ezt a pasinak kell meglépni, ő dönti el, hogy mikor és hogyan. De ha elveszed a meglepetés örömét, akkor már nem is az igazi.


24/N

2012. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Persze semmiképp nem vetném fel neki a témát.. nem szeretném ha azért kérne meg mert mondtam neki ..

Köszi a választ! :)

2012. máj. 20. 21:10
 18/21 ASOT ***** válasza:
natessék..21:07-es röviden tömören elmondta! :)
2012. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Elismerést mindig jó olvasni :) Köszönöm.


24/N

2012. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 ASOT ***** válasza:

igen mert gyakorlatilag a nézéspontunk egyezik, (csak én regényt írtam)


:)

De igen, ez elismerés, főleg ha egy nő mondja ezt!

2012. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!