Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadtam de nagyon, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam de nagyon, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán én is és barátnőm is dolgoztunk, (hulla fáradtak voltunk). Hazaértünk némi időkülönbséggel cca: 1óra

Leültem enni stb. Letettem az ágyra a telefonom, kulcsomat stb. Barátnőm alig hogy hazaért számon kérte miért van a szennyes a kanapén, miért van ilyen kosz. Elmondtam neki normális hangon hogy én is alig voltam itthon reggel siettem stb. Lefekvés előtt fogta magát és be*aszta az ágyról a kulcsomat, pénztárcát stb az ágy és a fal közé.. Ezen kiakadva kiosztottam a fejét... Kicsit fő a fejem ezen de ő meg túl sokat megenged magának..



2012. máj. 21. 12:22
1 2
 1/11 Carlsokolbász ***** válasza:
100%
Közeleg a vörös hadsereg!
2012. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
munka, fáradtság, stressz, elégedetlenség, veszekedés, bunyó!!!!
2012. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tulreagálta a helyzetet jó persze én se örülök mikor 12 óra munka után arra jövök haza hogy nincs kimosva takaritva és a szennyes megint a szennyes mellett hever.. de ha párom is dolgozott nem vetem a szemére én akkor vagyok kiakadva mikor egész nap itthon ült és akkor sem volt képes egy tányért arrébb rakni.:)
2012. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ezért irigylem a szép csajokat, ezek bármilyen ultraköcsögséget megtehetnek és még akkor is lesz pasijuk aki eltűri neki, hogy ilyen idiótán viselkedjen... Én meg hiába vagyok tök rendes, ha nem vagyok túl dekoratív, le vagyok sz.rva. :D
2012. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kiakadt. Én is voltam így, persze nem dobálózva, csak jobban ráförmedtem a páromra, mert ideg voltam, hogy már megint minden szanaszét, és hulla vagyok, de takarítsak is.


Csak menj oda, adj neki egy puszit, egy ölelés, és nem lesz ilyen.


23/N

2012. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy például ki az, aki nálatok rendet tart. Te is elpakolod a dolgaidat vagy a barátnődnek kell mindig rendet raknia? Utóbbi esetben csak azt látja, hogy hazaér fáradtan, és még az is ráhárul, hogy elpakoljon. Amúgy ha vannak eleve gondok, azokat meg kéne beszélni, nem megvárni míg idáig fajul. Az is vicces, hogy megkérdi miért van kosz, rendetelenség stb, és ez lefekvésig nem rendeződik el, tehát pl. még mindig ott vannak a cuccaid az ágyon. Ha már egyszer számon kérte, és nem akartál balhét, igazán elpakolhattad volna. Ha valamelyikőtök ideges, a másiknak kell nyugodtnak lennie és ha már lenyugodott, akkor elmondhatod neki, hogy drágám azért ezt mégsem így kellett volna, én is fáradt voltam stb...
2012. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Diavolino44 ***** válasza:

Elindult a folyamat amikor a NObol feleseg lesz..

Ha nem tanulod meg lesz@rni a hiszit, pokolla fogja tenni az eletedet.

2012. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy érted 12:46-os, hogy nemsokéra elvált feleség...
2012. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13:16-os*
2012. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sz@rni rá! Biztos megvan neki!


Ilyenkor hagyni kell őket a f@szba! XD

2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!