Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadtam de nagyon, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam de nagyon, szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán én is és barátnőm is dolgoztunk, (hulla fáradtak voltunk). Hazaértünk némi időkülönbséggel cca: 1óra

Leültem enni stb. Letettem az ágyra a telefonom, kulcsomat stb. Barátnőm alig hogy hazaért számon kérte miért van a szennyes a kanapén, miért van ilyen kosz. Elmondtam neki normális hangon hogy én is alig voltam itthon reggel siettem stb. Lefekvés előtt fogta magát és be*aszta az ágyról a kulcsomat, pénztárcát stb az ágy és a fal közé.. Ezen kiakadva kiosztottam a fejét... Kicsit fő a fejem ezen de ő meg túl sokat megenged magának..



2012. máj. 21. 12:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor kell elmenni horgászni XDD

Hiába osztod ki, a nők erre tökéletesen érzéketlenek tapasztalataim szerint. Amíg ha téged, mint férfit kioszt, te képes vagy a bűnbánatra, de nőnél...esélytelen, addig csavarja, amíg a végén úgyis te leszel a hibás:D

Ott kell őket hagyni, hisztizzen magának, majd megnyugszik.

Hazaérsz, még mindig tart a hiszti, épp itt az ideje lemenni meginni egy sörtXD

Aztán majd rájön, hogy normális hangon lehet veled beszélni, de a kiabálásnak nincs értelme.

2012. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!