Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szimplán bunkó, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán bunkó, vagy tényleg nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fél éve tartó se veled - se nélküled "kapcsolatom". Én szeretem őt, ő viszont nem akarja lekötni magát, de azért mégsem csak barátilag közeledett felém. . . Mivel most külföldön van, így napi több órát chateltünk, skype-oltunk, amiket ő is kezdeményezett. Mostmeg semmi. . . Összevesztünk egy kicsit, de még aznap este- igaz, hogy lezáratlanul hagyva a vitát- de jót beszélgettünk más témákról. . . . Három napig nem írt, így megkérdeztem, hogy mi újság van vele. Az üzenetet biztosan elolvasta, volt is netközelben, nem is keveset, és mégsem válaszolt. . . Ennek lassan egy hete. Még egy hét, és hazajön. És nem értem, miért nem válaszolt. . . Ennyire bunkó? Vagy amikor veszekedtünk, szóba jött, hogy egy kis ideig hanyagolnunk kéne egymást, és most azért nem ír? Írjak neki, hogy rosszul esik, hogy most leszarja a fejem, de remélem, ha hazajön, akkor minden normálisan fog folytatódni? vagy haragszik? vagy várjam amíg hazaérkezik, és felhív? Már, ha felhív egyáltalán. . . . (mert van olyan érzésem, hogy valaki beleszólt kettőnk dolgába, és áskálódik ellenem. Arról nem beszélve, hogy van egy másik lány is a képben. . . . És félek, hogy amíg engem hanyagol, addig majd a másik lánnyal közelebbi kapcsolatba kerül). Szeretem, és szeretném, ha ő is megszeretne. . . Hogy keltsem fel ismét az érdeklődését? Mit csináljak?
2012. máj. 21. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ne fuss pasi utàn.o neki kène mennie utànad.azt irtad,hogy nem akarja lekotni magàt.szerintem ebben minden benne van.

nekem 2 honapja lett vège egy 3 èves kapcsolatomnak,amiben szerintem is àskàlodtak ellenem.de meggyozodèsem olyanra lehet hatni aki hagyja magàt. èn nem futok az exem utàn,annak ellenère,hogy szeretem,de mindig o ir nekem,ès sohasem keresem. nàlunk is ez volt,szèp jo volt minden-szerintem-de szerinte nem.fuggetlen akart lenni,ès nem akarta elkotelezni magàt.

a lènyeg,ne keresd te meg,ha fontos vagy neki megkeres!!

2012. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak bizakodjak, hogy jelentettem neki annyit, hogy majd hiányozni kezdek neki és megkeres? :(
2012. máj. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!