Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-17 év körüliek! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 év körüliek! Mennyi idő után mutattátok be a párotokat otthon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

én két hét után , de az én barátom itt lakik a szomszédba,szóval már jopár éve ismerik őket a szüleim is.

16/L

2009. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy hét, de hosszú távra terveztem vele (most másfél éve vagyunk együtt), az előző barátomat be sem mutattam, nem volt érdemes...
2009. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az akkori barátnőmet 3hónap után. 1évig jártunk,de ő nem mutatott be nekik.
2009. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fél év után.
2009. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 hónap után azthiszem.én meg már ismertem az anyukáját.(2 éve vagyunk együtt)
2009. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én(L/17) 3 hónapja vagyok együtt a pasimmal(F/23), még nem mutattam be,de már tervezzük :)Ha minden jól megy jövőhét végén jön nálunk.Picit izgulok is :)
2009. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-10 honap. de csak mert mar muszaj volt. ismeros ismerose es persze pletykakbol hallottak rola mikor meg csak par hete vtunk egyutt... :-|
2009. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egészen idáig egyetlen barátom sem jutott el odáig, vagy csak nem volt rá érdemes, hogy bemutassam itthon, viszont a mostani Kedvesemet kicsit több, mint 3 hónap után mutattam be itthon, és nagyon szeretik a szüleim. :)

22/L


Tudom, nem illek a korosztályba, de hát szerintem ez 17 évesen is normális idő.

2009. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem idöfüggö, hanem érzelemfüggö. Ha úgy érzed,a társad arra ildomos, hogy a szüleid is megismerjék, akkor azt jelenti, fontos neked. Ha nem tartod öt arra méltónak, hogy bemutatsd és felvállald... akkor nem fontos, "csak" vele vagy. S ez viszont is így van... Ha a kedvesed felvállal és bemutat a szüleinek... akkor ott már van "valami"... ez egy óriási lépés szavak nélkül is. De hogy ez kinél mennyi idö után jelentkezik, az attól függ, ki mennyi idö jut el erre a szintre... látod: van , aki 2 hét után... s van, aki csak 10 hónap után............
2009. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
exem 1 hónap után, mostani páromat pedig 2 hét után
2009. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!