Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez korrekt lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez korrekt lenne?

Figyelt kérdés

24 éves vőlegény vagyok és kezdek úgy lenni a dologgal, h visszalépek és megmondom kerek-perec, h nekem ez nem kell, én inkább egyedül szeretnék lenni életem végéig.

Jobban bejön az, h szabad vagyok, csak magammal kell foglalkozni, azzal lehetek akivel akarok.

Azt gondoltam fog nekem menni ez a házasság téma, de inkább még most kilépnél meg csak gyűrű van meg nincs megcsalás meg egyebek.

Nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban.

Most hazamegyek és szerintem el is mondom.


2012. máj. 22. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát.......még mindig jobb mintha esküvő után mondanád!!! De azt nem értem hogy akkor eddig hogy jutottatok el???? Miért nem léptél hamarabb???
2012. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aztán meg jön a vergődés, mikor rájöttél hogy hülyeség volt
2012. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
Ha már ott tartasz, hogy hazamész és el is mondod, akkor minek kérdezel? :)
2012. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen , te ezt már eldöntötted, de mindenképp lépj ki a kapcsolatból még mielőtt megházasodnátok. Ezek szerint már nem vagy szerelmes beléje, na meg még fiatal is vagy még biztos szeretnél egy kicsit tombolni.
2012. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mara Acoma ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak beszartál?:) (bocsi) De ha tényleg ezt érzed és nem szereted, mond meg neki!! Ha szereted és ez csak pillanatnyi elmezavar a részedről, inkább ülj le vele beszélgetni, hogy még korainak tartod ezt az egészet, halasszatok egy évet a lagzival, aztán meglátjátok mi, hogy alakul. Gondolkodás nélkül ne vess véget neki, mert lehet hogy pár nap múlva nagyon fog hiányozni, aztán lesheted mert jól megbántottad...
2012. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvőnk előtt én is ezt éreztem. Sőt! Odáig fajult a dolog, hogy már érzelmileg belebonyolódtam egy kicsit másba... aki tudott a hezitálásomról,azt mondta, csak betojtam, ez az esküvő előtti idegeskedés és őrület miatt van, majd ha vége lesz mindennek, akkor lecsillapodok és elmúlnak ezek a lázongó érzések.

Hát nem múltak el. Valóban jobb lett az esküvő után kb. két évig, de utána újrakezdődött, amint találkoztam valakivel, aki újra megérintett érzelmileg.

Én nem mertem meglépni azt, hogy lefújom az esküvőt, ti pedig még nem is tartotok ott, szóval most dönts, mert még mindig vissza tudod sírni magad, ha rájössz, hogy hibáztál, de jobban tönkre tudod tenni vele a párod életét is, ha érzelmek nélkül maradsz ebben a kapcsolatban. A tapasztaltak fényében már így látom, én még küzdök, mert ha akkor nem voltam elég bátor és határozott, akkor most tartozom annyival a házastársamnak, hogy mindent megtegyek a házasságunk rendbetételéért.

2012. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van kitűzött időpont? Ha még nincs esetleg várj egy kicsit, nekem úgy tűnik hirtelen jött ez a gondolat.

Esetleg valami probléma a pároddal?

Gondolj végig mindent és változtass, ha lehet.


Ha ezek után sincs semmi, akkor menj, beszéld meg vele, lépj ki.

2012. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24 évesen vőlegény? Ember ! A legszebb éveid bukod....
2012. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Helyes. Inkább most, mint házasság-válás. Tönkre menne a másik élete is.


23/N

2012. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat!
2012. máj. 22. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!