Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállaltatok már gyereket vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállaltatok már gyereket vagy nem? ( Ha igen akkor milyen azóta a mindennapi élet és ha nem akkor miért nem)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2009. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem
2009. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De miért nem?
2009. ápr. 18. 20:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
20éves vagyok és egy 9hónapos kislányom van!Nem volt tervezve,védekeztünk mégis terhes lettem de még utána jópár hónapig megjött és csak akkor vettem észre,hogy mi történt mikor már nem lehetett elvetetni!Persze akkor mindent megmozgattam hátha mégis mert nem tudtam elképzelni magam 20évesen anyukaként.Utána viszont nagyon nagy bűntudatom lett,hogy nem örültem a babának és,hogy mindenáron el akartam veteni.Viszont állandó hangulatváltozásaim voltak...Nem azt mondom,hogy nem nehéz nevelni,mert sokszor előfordul,hogy minden cérna szakad,de hálát adok az Istennek,hogy ez igy alakult és nem tudtam elvetetni.Imádom és boldog vagyok,semmit nem változtatnék a múlton.Az életem viszont gyökeresen megváltozott,hiszen felelősséggel tartozom iránta...Szabadidőm most még nem igazán van és még sorolhatnám,de csak azt tudom mondani,hogy egy mosoly a picimtől és már megérte!!!!!!!
2009. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ma dobott a nagy ő.vele elképzeltem már milyen lenne egy baba.neki szültem volna.ha valakivel rózsaszin a világ szülnék neki.
2009. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
még nem. 19 éves vagyok, és néha azt érzem, hogy még igazán gyerek. 9 hónapja vagyok a szerelmemmel, ő a másik felem, az életemet is csak vele képzelem... jövőre összeköltözünk, egykét év és jöhet a pici. 23-4-5 évesen szeretnék szülni. addig kicsit még élek, fiatal vagyok, bulizok, tanulok, dolgozok... ésakkor megállapodok. legalábbis így tervezem :)
2009. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen becsúszott!

Most 4 éves és bitang nehéz,de örömökkel teli!

2009. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én még nem. 20 éves vagyok, 3,5 éve vagyunk együtt a barátommal, Ő 22. Mindketten tanulunk még, így eleve nem lenne miből felnevelni egy gyereket. Ráadásul én orvosira járok, így ha becsúszna, akkor abba kéne hagynom az egészet, mert tuti nem tudnám csinálni az egyetemet egy baba mellett. Márpedig 6 éves korom óta erre a pályára készülök... Szóval egyrészt először szeretnénk befejezni az egyetemet, és állást találni, majd utána jöhet a baba- ha már van miből :) Legalább is így tervezzük. :) Amúgy pedig ha mégis becsúszna, akkor semmiképp nem vetetném el, akkor megoldanám úgy az életemet.

20/L

2011. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, egyetemre járok, és még tervezem is egy jó darabig, hogy tanulok diploma után is. Ha becsúszna, és úgy járnék, mint az egyik válaszoló, hogy kifutnék az abortusz-időből, örökbe adnám. Nem érzem magam elég érettnek egy másik élet felneveléséhez még, a baba sem járna jól velem. (Anyukám is menstruált 4 hónapig rendesen, az ötödikben pedig csak keveset. Akkor vetté észre, mikor elkezdett váladékozni a cicije.)
2011. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
majd akkor jöjjön a baba, ha van biztos anyagi és érzelmi háttér:) persze ha becsúszna... a fene se tudja mit tennék... 23N
2011. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!