Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek a 14-15 éves csajok a 40 kilós, emós, meleg kinézetű "fiúkon"?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, nem tudom ezt megérteni. Van egy lány, aki eléggé bejön, de egy ilyen okádékkal van már egy éve. Úgy néz ki a gyerek, mintha ráfostak volna a fejére! És a csaj odavan érte! Engem persze észre se venne, pedig sokak szerint férfias kinézetű, jóképű, jó humorú srác vagyok.
2009. jún. 28. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Én örülök, hogy nem most vagyok 14 éves lány. Nagyon elcsúnyítják magukat a srácok ezzel az emos sz@rral. Egyik se kéne. Nincs egyéniségük. "Divatolnak". Alig látszik a szemük a hajuktól. Na meg azok a bohóc ruhák... Pfff... XD Keress egy másik lányt, aki tud értékelni és megbecsülni. Ne bánkódj és idegeskedj ezen. Örülj, hogy te nem vagy emós.

23/L

2009. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van, tudm miről beszélsz..... Ezek úgy néznek ki mint egy hulla: Fehér bőr, fekete félhosszú agyonvasalt haj, cső kar, úlyhatár: 40-50kg-ig:) Röhej.

Ezt én sem értem. Szerintem most sajnos ez egy divatféleség lett a fiatal lányoknál. Néha látok tök jó csajokat olyan csúna pasikkal, hogy sírok a röhögéstől.

Legszívesebben kiéném már azért is ahogy kinéz......

Vicc az egész, hogy ilyen nyomorultságok mennek manapság.......:) A másik réteg meg a kancigányokat választja. Ha harmadik meg stb.....

Hát, idővel majdcsak kinövik. Legalábbis reméljük:D

2009. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

Nem emo szar és emo nem "emos" szal sztem tök jól nézki és nem mindenki divat majom persze a normális fiúkat is szeretem . szal lekophatsz első válaszoló . te pedig aki ezt a kérdést feltetted annyit tudok mondani lehet , hogy nem jöszz beneki még akkor se ha, hű de jól nézelki pasi vagy is meg a humor , de sztem, mert a másik srácba szerelmes jahh egyébként nem meleg kinézetűek az emo pasik.


14 Emo gril

2009. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Előző vagyok. Kiütném-et akartam írni.

Ja és tisztelet a kivételnek aki nem ezeket választja:)

2009. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
70%

ezt nem lehet megmagyarázni, hogy mit esznek bennük. szerintem is undorítóan néznek ki, és olyan szánalmasak. szerintem annyira b*zisan néznek ki, már bocsi. én sokkal szívesebben összejönnék egy olyan pasival, mint te, mint egy homokos pöccsel. Sajnállak, hogy a lánynak, aki tetszik, nem éppen ez jön be..:S

14/L

2009. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%

19:19- vok

Emo girl!

Ha neked ezek a nyomorékok a jó meg sexy pasik akkor hú

erre nem is tudom mit mondjak. GRATULÁLOK.

Menny és vagtossátok fel egymád vénáit.........:D

19/F

2009. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Figyu pár mulva az emo sehol nem lesz. "Kigyógyul" belőle mindenki, vagy nem. Az a csaj aki neked meg tetszik észre fogja venni hogy semmi keresnivalója egy b.zi mellett. Észre fog venni:)

Én sem bírom az ilyen kis 14-15 éves hullafehér, fesettszemű, festetthajú fiúkat komolyan, ijesztőek.

Lassan nem lesz kibe szerelmesnek lenni :O

Na jó nem :P Lesz, van is nekem :$

14/L

2009. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Kedves tizennégyévesemogirl! Gondolj vissza majd tíz év múlva, hogy hogy néztél ki, milyen fiúkkal jártál és kívánom, hogy nevess egy jót magadon, mert az a legőszintébb öröm. (Ez tapasztalat.) És ha neked most ez tetszik leld kedved benne. :)

Első

2009. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19:26-os vagyok pár év mulva lett volna
2009. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Jaa és azt hozzáteszem, hogy a kis emo-s fiúk, mivel csőgatyát hordanak...az negatívan hat a műszerre xD

szal aki hülye az is marad :P

19:26 voltam

2009. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!