Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek a 14-15 éves csajok a 40 kilós, emós, meleg kinézetű "fiúkon"?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, nem tudom ezt megérteni. Van egy lány, aki eléggé bejön, de egy ilyen okádékkal van már egy éve. Úgy néz ki a gyerek, mintha ráfostak volna a fejére! És a csaj odavan érte! Engem persze észre se venne, pedig sokak szerint férfias kinézetű, jóképű, jó humorú srác vagyok.
2009. jún. 28. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

figy ez nem vita téma... én is srác (18) vagyok vasalom a hajam nem vagyok emo-s...

néha én is szemembe sasalom a hajam féloldalasan jól áll...

buszon/vonaton néznek a kis 14-15 évesek, rám mosolyognak, kérdezik van e barátnőm stb ilyenkor mindig el hülyéskedem a dolgot... de azért jól esik :D

lehet egymást szapulni... de szerintem ez csak féltékenység:DDD

gondolkodj már kis millió lány van az országba és neked arra csorog a nyálad akinek van barátja... lehet az életbe nem járna veled, még ha egyedül álló lenne akkor sem...

lépj tovább van más lány is... de nem te neki állsz féltékenykedni a fiújára... le írod mindennek...:DDDDD

beszélgettél egyáltalán már a lánnyal?

lehet azért nem jössz be neki mer ilyen vagy.... lol

herótom van az ilyen emberektől bocs xD

mármint aki nem bír tovább lépni és csak dühöng... másokat okol :)

2009. aug. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
14 L vok es utalom az emos pasikat.Lehet egyaltalan ezeket pasiknak nevezni?nm is tom keress jobb csajt aki nm a halalat tervezgeti azzal h emos,hanem egy rendes fiu utan nez.Az en osztalytarsaim bolondulnak az emosok utan,de nm ertem oket,pdigeleg rendesek.szal mas utan kene nezni,hajd ezt a csajt,meg nem nott igazan be a fejelagya.egyebkent bocs senkit sem akk megserteni
2010. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

mert ezt szeretik


joguk van rá, nem?


szerintem és röhejes, és már jóval több,mint dupla annyi idős vagyok, de leszarom, hogy ki mit szeret.

2023. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!