Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok! Megcsalt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Megcsalt?

Figyelt kérdés

rákérdeztem a pasimra,hogy megcsal-e már! Nem adott konkrétan NEM választ,hanem azzal jott,h.o velem akar lenni,és szeret!Folyamatosan ezt hajtotta.iszont mondtam neki ezerszer,hogy csak egy igent vagy nemet akarok!Akármi is a válasz, csak ne legyek bizonytalan.De nem kaptam konkrét választ!Mellébeszélt, és zavarba jott, amit soha nem szokott!Szerintetek megcsalt már?Vagy a pasik ennyire gyulolik ezt a kérdést???

Teljesen tanácstalan vagyok mert nemtudom kivel megbeszelni!

koszi a választ!


2008. ápr. 23. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy vaj van a fule mogott es az is lehet ezt meg a kapcsolat elejen szerezhette be.

Nem ertem, miert van erre szukseg? Hidd el nekem, amit nem tudunk, az nem faj. Miert kellene felhanytorgatni azt ami elmult es lenyeget vesztette?

2008. ápr. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Fölöslegesen csinálod a feszültséget!Most elkezd ezen hárni az agyad,és a vége meg az lesz hogy teljesen tönkre megy a kapcsolat,mert lehet az első 1-2 napban történt valami,ami azóta már rég nincs,és ő is megbánta.Bár nem értem,hogy miért kérdeztél rá...én tudom,hogy a párom nem csalt meg,soha,és nem is kérdezek ilyenre.Azt hiszem,ha meg megcsalt volna,nem akarnék róla tudni.
2008. ápr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Most lehet arra gondolsz, h ha o tenyleg megcsalt, es lehazudja, s meg te legyel az elnezo? Meg te vagy az a"mucsok" aki hanytorgassa ami votl de elmult? Sok ideig ezt en is igy vettem. Az a helyzet a ferfiak nagyon zavarba jonnek, ha fenyegetozunk, megijednek, s akkor vagy felrebeszelnek, vagy evitaljak a valaszokat.Szerintem ha azt mondja h veled akar maradni, akkor nyugi le! Lehetsegesebb az h nem csalt meg, de idegesiti erosen h te nem bizol meg benne!Ne vond folyton kerdore, hidd el h szeret, nyugodj le, es foleg bizz meg benne. Az en kapcsolatom is majdnem igy ment tonkre, s az en baratom ezeket csak azert csinalta mert akarta tudni h bizom benne v sem. Amig meg jo a kapcsolat addig ne feszitsd a hurt.En nem hinnem h megtette.
2008. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én tudni akarnék róla ha a párom megcsalt, teljesen megértem a kérdezőt, én is kérdezgetném tőle, ha nem ad pontos választ.
2008. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Szia! A legutolsó válaszolóval értek egyet. Szerintem igenis jogod van tudni.

Lehet, hogy "veled akar maradni", de talán csak azért, mert - miután "kipróbálta" azt a másik lányt is - összehasonlítva titeket, te jobban tetszettél neki.

Ez viszont nem igazi szeretet.

Mi nem tudhatjuk, megcsalt-e, ... de az, hogy nem vágta rá egyből, hogy "Nem.", szerintem elgondolkodtató :(

2008. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is azt kell mondanom h itt vmi nem stimmel...Nem mondom h megcsalt de vmi nem tiszta vele
2008. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!