Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy sráccal jó barátságba voltunk és ő akart velem összejönni. Én nem nagyon akartam kapcsolatot de összejöttem vele és mégis én csalódtam?

Figyelt kérdés
Ez úgy volt,hogy összejöttem vele belsőleg nagyon megkedveltem megpróbáltam vele. Ő akart engem én annyira nem akartam... mer előtte csalódtam de ő elfeledtette és beleszerettem és a végére én koppantam! :/

2012. ápr. 14. 21:25
 1/7 ASOT ***** válasza:

de nem egészen értem, hogy miért koppantál??


saját magadban csalódtál, hogy nem kellett volna belemenned? vagy ő tett valamit?

2012. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van ez , ha az ember szerelmes...ez csak azért volt, mert -ugye mint írtad- egyre jobban megtetszett. Ez nem rossz, de szerintem ott ronthattad el, hogy túl komolyan vetted a srácot. Mert , ha neked nem tetszett...max belülről, akkor lehet , hogy egy kicsit erőltetett volt, de ez csak az én véleményem. A lényeg az , h nem szabad egy srác miatt padlón lenni, ha szakítottatok akk vszínüleg nem ő volt az ,,igazi'' . A lényeg, hogy van még hal a tengerben :)) Fel a fejjel!! :))
2012. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem ő benne mer a végére kimondta hogy vége mer hogy barátokként meg jobban elvoltunk az utolsó 2-3 napba veszekedtünk és csak 3 hetet voltunk együtt... de azis elég idő volt hogy beleszeressek... és nem elég hogy előtte is csalódtam meg még utána is! és ez nekem szarul esett amikor szakított velem pont ő volt az aki mindig mellettem volt és a végére hátba szúrt mert csináltam egy bakit egy ismerősünkel akartam féltékennyé tenni hogy vajon mit is érezhet... és egyszerűen nem tudom mit érez kicsit ittam a kelleténél és egész este aznap a bulin sírtam neki hogy mennyire szeretem ilyet még soha nem réeztem amit ő kiváltott belőle. Barátságba maradtunk azt llítja hogy szeret de ezek után nem tudna velem lenni... de nem ezt vettem le a viselkedéséből. Leis törölt facebookról és kiírogál olyanokat ami nekem nagyon meglepő. pl kirakott egy zenét a tiltott szerelemről és oda írta fölé hogy küldi valakinek reméli hogy emlékszik rá meg ilyenek :/ és egyszeráen megöl az ideg! És ő elpletykálja mindenkinek és közbe még azt várja el tőlem hogy jópofizzak neki :(
2012. ápr. 14. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

(2.válaszoló vagyok )

Hát , ha ez a helyzet, akkor szerintem inkább hagyd a fenébe. Ha egy kis baki miatt dobott, az nem a te hibád...vannak ilyenek mindenhol , és lesznek is. Jobba érdemelsz egy olyannál, aki szarba se vesz csak mert egy hibát elkövettél... mindenki megérdemli az IGAZ szerelmet. :)) Fel a fejjel. A másik meg, h ha fészen ezt csinja hagyd a francba. Csak magát alázza, azzal h minden szerelmes dalt kirak, meg h letörölt fészről. barátság megmaradhat szerintem, de ne mutasd ki , h zavar , h ezt csinálja. :))

2012. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké... köszönöm azt hittem hogy teljesen tényleg én vagyok a hibás!Mer úgy adja elő... csak az a rossz mindenkinek elpletykálja :/ az lesz elfelejtem csak nagyon nehéz nagyon nagyot csalódtam benne! Sajnos!
2012. ápr. 14. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert csak belsőre jött be a srác, nektek lányoknak pedig a külső a lényeg. Ha bunkó paraszt lett volna, de jóképű, semmi gond nem lenne azóta se.
2012. ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igaz! Én nem olyan vagyok nagyon jó barátok voltunk és úgy alakult ki valami igen belsőleg megfogott nekem az az első és utána megis tetszett... Sőt mindig az arca van előttem... És ez így lett volna tökéletes... Ha nincs ez!
2012. ápr. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!