Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fiú nem keres, akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiú nem keres, akkor az azt jelenti, hogy nincs esélyem? Vagy csak lehet félénk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában igen. De meglehet, hogy félénk, bár ezt már te is le tudod szűrni róla, hogy mennyire beszélt veled nyíltan régebben.
2012. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod hogy milyen jeleket szokott leadni feléd hogy mennyire félénk zárkozott az majdnem minden emberröl kiderül elég hamar
2012. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha félénk is, de nagyon tetszem neki, akkor is talál valami módot, hogy beszélhessünk, nem? Vagy még létezik olyan férfi, aki szívesen együtt lenne komolyan egy nővel, aki jeleket is ad, mégse merne kezdeményezni soha?


Hát nagyon úgy látszik plátói a dolog.

2012. máj. 23. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Vannak fiuk akik egyszerüen félnek kezdeményezni mert nem veszik az adást kristály tisztán vagy egyszerüen ilyen a természetük mond meg neki határozottan h bejön neked ha ezekután se reagál hagyd a francba
2012. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fiú vagyok.Magas vagyok,keménykötésű,jóképűnek is mondtak már,mégse merek kezdemènyezni,mégha egyértelműek is a jelek..buktam már vagy 3 jócsajt:S 16/f
2012. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ilyenkor mindig a "Nem kellesz eléggé" című film jut az eszembe!
2012. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!