Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem felesleges aggódássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem felesleges aggódással elrontom a kapcsolatomat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyének érzem magam,mert folyamatosan csekkolgatom a pasim hatalmas első szerelmét. Ha nem jött volna annyiszor szóba, hogy egy idő után le kellett állítanom,akkor nem is érdekelne. De tudom,hogy ez a lány hatalmas nyomot hagyott benne, és erre nagyon féltékeny vagyok. Ez a lány egy modell. Nagyon csinos,szép stb... Én egy tök átlagos lány vagyok, nem mondták még rám,hogy csúnya lennék,sőt,de azért fel sem érek ehhez a csajhoz. Néha elgondolkodom azon,hogy ha egyszer ilyen csaja volt,akkor mit akar egy ilyentől,mint én....

És arra is szokszor gondoltam,hogyha úgy hozná a sors,és együtt vagyunk még a párommal,hogy elhagy érte...hogy újra vele legyen.

Viharos kapcsolatuk volt. A barátom abban a korban volt 16- ,hogy még a kulcslyukat is ....ha belefért volna. Nagyonsokszor megcsalta a lányt,rengetegszer szakítottak. Szerintem kb 3-4 éve nincsenek már semmilyen formában együtt.

Mi másfél éve egyhuzamban együtt vagyunk, összeköltöztünk,szeretjük egymást.

De nem látok bele a férfiak fejébe,ha mondjuk bennem ugyanaz megvan ,mint abban a lányban,de ő külsőleg fullosabb,akkor én vagyok szarban...

:(


2012. máj. 25. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Már megint a csajok túlkomplikálása jelentkezett. Ha összeköltöztetek és szeretitek egymást, ráadásul semmilyen kapcsolata sincs azzal a lánnyal, akkor min pattogsz? Ne rontsd el a helyzetedet azzal, hogy elkezdesz fölöslegesen féltékenykedni. A legtöbb ilyen esetben ezért mennek szét a párok. Vagy éppen a túlzott féltékenykedéssel segítik elő a párjukat, hogy megcsalja őket.
2012. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is...
2012. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gergo_30F ***** válasza:

ha folyamatosan félredugott, akkor olyan nagyon mégse volt jó az a csaj. külsőre lehet, de az egy szempont. egyébként szerintem a srác egy tahó, annyi ész és/vagy tapintat, empátia nem szorult belé, hogy ne áradozzon neked...a feélrekefélős múltjával (jelenével? vágyaival?) együtt nem tartom sokra, és te se magadat, ha ilyent választasz magad mellé. gondolod már nem ilyen? akkor miért neked kellett rászólni?

szóval szerintem az aggodalmad nem alaptalan, és itt nem előző kapcsolatról, hanem annak kezeléséről, jellemről beszélek.

2012. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!