Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet az oka annak, hogy egyedül vagyok, nem vagyok csúnya, sőt sokan mondták, hogy szép vagyok. Nem tartom magam unalmas embernek sem, mégsincs még láthatáron se egy fiú akivel végre járhatnék. Utoljára másfél éve volt barátom.. Ezenkívül van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik nekem, de ő nem viszonozza ezt az érzést. Egyszerűen nem értem. Szerintetek mi lehet a baj? 19/L
2012. máj. 26. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig jön össze :) merre laksz? :) 22/F
2012. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján angyalom, nem igazán lehet következtetéseket levonni. Sokminden lehet az oka. Túlságosan visszahúzódó is lehetsz, vagy épp ellenkezőleg. Több információ kellene ehhez.
2012. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 20 éves vagyok, fiú, sokan mondják, hogy mennyire helyes, legutóbb 1 éve volt barátnőm, én se tartom magam unalmasnak, még sincs senki a láthatáron.

Majd jön, ha jönnie kell

2012. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen,nekem sincs párom,de én mondjuk nem is akarok.

Már volt 2 barátnőm,és egyik kapcsolat sem sült el túl jól.Most már lassan egy éve ,szólóban tolom,és tök jó így,semmi kötöttség,azt csinálok amit akarok. Rengeteg lehetőségem van,korlátlanul. Ha érdekel,szívesen felsorolom az előnyeit,h milyen jó dolog boldog szinglinek lenni!:P;)

2012. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi én is így vagyok ezzel:/Várni kell előbb utóbb úgyis jön valaki.
2012. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leegyszerűsítve: ,,Fiúk x/y(pl.25) éves korig,írnátok privit?"
2012. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó : Dehogy, szó sincs ilyesmiről. Csak egyszerűen nem értem és gondoltam majd valaki mond valami okosat. Egyébként a sráccal kapcsolatban, ha párszor alkohol hatása alatt huzamosabb ideig csókolóztunk, stb. az csak az alkohol miatt lehetett vagy egy van rá egy icipici esély, hogy bejövök neki?
2012. máj. 26. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Van rá esély hogy bejössz neki,nem kevés. ;)
2012. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 évesen még osztálytársaid vannak? OMG!
2012. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 18:07


én részegen sajnos olyan lánnyal is smároltam, akihez józanon bottal sem érnék, csak szólok

2012. máj. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!