Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
1 hete szakitott velem azzal az indokkal, hogy én tulságosan kimutatom neki hogy szeretem. Na most szerintem nincs hozzászokva hogy szeretik vagy csak le akart koptatni:S de nagyon szeretem és vissza akarom kapni. Mondtam neki hogy szeretem erre ő mondta hogy őt ne szeressem. Ezt mért mondhatta? Segitsetek! Köszönöm! 17/F
2012. máj. 26. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg töle hogy miért baj hogy ennyire szereted miért zavarja ez? Lehet túl nyomulásnak érzi vagy egyszerüen érzelmi gondjai vannak mindenesetre probáld meg kevésbbé szeretni fogd vissza magad kicsit és érdeklödj hogy mi az ami valóban piszkálhatja
2012. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem sok olyan nőbarátom van aki nem szereti hogy ha túlságosan "nyálasak"(ebbe az esettben romantikus,túl sokszor mondod hogy szereted).Tegnap pont ezt mesélte az egyik barátom(nő), hogy ő is emiatt szakított valakivel,a kérdésre annyit válaszolt volna: Próbálkozz!

De sok nő kétségen kívül nem szeretek ha sokat mondod,az elején. 1-2 hónapig mondjuk nem sokszor mondasz neki jót,hidd el már kérni fogja:)


De visszatérve a kérdésedre: szerintem van még esélyed, talán bizonyítsd be hogy megváltoztál.


Sok sikert,remélem tudtam segíteni!:)

2012. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyd a francba. ostoba ribanc
2012. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, az ilyenek még nincsenek felnőve. Nekem volt olyan barátnőm, aki 3-szor 3 különböző ok miatt szakított velem, először hogy túl keveset törődöm vele, aztán hogy túl sokat, aztán meg csak úgy, hogy még túl fiatal, meg stb. Már bánom, hogy ennyiszer belementem, senkinek nem ajánlom. Ráadásul (legalábbis nálam így volt) utána benned lesz a megfelelési kényszer, mindig végig kell gondolnod, hogy na most miért akar majd szakítani, és ezzel sakkban tud tartani.
2012. máj. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!