Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt tegyek? A szüleim túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek? A szüleim túl konzervatívak!

Figyelt kérdés

szüleimmel nem jó a kapcsolatom..kiskoromban sokszor megvertek. Sosem beszélgettem még egy jót velük olyan lelkizőset mert sose veszik komolyan az ilyen dolgokat..számukra csak a suli a fontos hogy jól tanuljak de ha jól tanulok abba akkor másban találnak hibát.... Van még 2 tesóm . öcsém apa kedvence, mert fiu és rá hasonlít nővérem pedig életében nem kapott rossz jegyet és bulizni se jár..én pedig pont a bulizós lökött lány vagyok..persze bulizni akarok menni könyörögnöm kell kb.. úgy érzem magam mint egy nevelőintézetben..fel se fogják hogy már 18 éves vagyok..kb bom sem lehet mert anya szerint ne a fiukon járjon az eszem..demég a legjobb bnőmmel is össze akar folyton veszíteni..hozzánk sose jöhet senki mert félek ha anya itthon van folyton bejön a szobámba h na mit csinálunk meg kezdi a hülyeségeit:SS Ráadásul úgy ellenőriz mint egy 8 évest... most van egy baráto 1 honapja de erről nem is tudnak..a barátom viszont már elszeretne jönni hozzánk. Én már vtam náluk de huhh ha anya ezt meg tudná..

Mondjuk szeptemberben elmek Angliába dolgozni hogy külön költözhessek. Már mondtam nekik Angliát de kb meg se hallják mert csak azt akarják hogy még5 év egyetem ezalatt csak tanuljak semmi buli semmmi pasi maximum egy elvben stréber fiu akivel évekig járok majd elvesz feleségül..


2009. nov. 17. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Elmúltál 18, keress munkát, költözz haverokkal albérletbe és éld az életed. Amíg velük laksz, ők fizetik a kajád és a lakást sajnos az ő szabályaik szerint kell élned.
2009. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez meleg azért.

Sz.tem is lépj le, ha lehetőséged van rá. Tuti berágnak, de ha látják, hogy megállsz a saját lábadon, a saját szabályaid szerint, akkor sz.tem elöbb utóbb béke lesz.

Nah és a szüleid hány éves korukban ismerkedtek meg? Ők is totál stréberek voltak?

2009. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy benned van a hiba.
2009. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát apa azt mondja hogy ő tanult vna tovább csak a szülei miatt nem tudott mert ők meg azt mondták neki h dolgozzon.. anya meg pont az a nem tanulós féle lány volt..
2009. nov. 17. 14:08
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Fú. Ez kegyetlen. Hogy lehetnek ilyen szemetek. Nem hagynak élni. Én sose tenném ezt a lányommal hogy megszabjam mi a jó neki. Add a tudtukra hogy saját életed van. Gondolj bele majd ha gyereked lesz mit művelnek ha nem állsz a sarkadra.

Persze tanulás mi. Marha jó. Aztán majd a munkahely meg a család. Szóval sose érezd jól magad. Ez csak féltékenység. Meg én anyám ezt se csinálná hogy direkt bejárkál félpercenként hogy ne hagyjon békén.

2009. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
uhh ez a viselkedés még 14 ig elmenne, urambocsá 16 ig talán, de 18 már ne korlátozzanak, megmondod nekik hogy nem és kész... de hamarosan úgyis fősuli egyetem, választasz egy olyat ami jóóó messze van az ország túlsó felén, havonta egyszer hazanézel és élhetsz mint hal a vízben. én is eléggé levoltam korlátozva még otthon, de mondjuk nálunk jó viszony volt, szoval igy 1-2 probálkozás után fel is adtam hogy elmenjek akárhová, mert otthon se volt rossz, most egyetem, és szabadság :)
2009. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor mond meg apunak te is dolgozni akarsz, anyunak meg, hogy te se tanultál, akkor engem is hagyj békén.

(erre jön majd a neked legyen több eszed duma) :D

2009. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%

Igen, legyél hülye kis ... és rontsd el az életed... Egyetem nélkül a mai világban nem mész semmire. Bulizni? menj de ne legyen kárára a tanulásnak

Legyen előbb egy végzettséged és utána éld az életed. Tudom brutálul hangzik de 21-22 évesen végeznek kellene egyetemmel, és még mindig ott van a 3/4 életed előtted.

Nem mondanak hülyeséget, sokáig én is az a mindenhova el akarok menni típus voltam, most meg 24 évesen saját házam van, feleségem... És, hogy miért? Mert nem voltam azok közé való akik minden nap bulizni mentek, inkább maradtam a koliban és tanultam.

Sz@r? Az. De ez az élet.

Kimész Angliába mire mész vele? Egyáltalán milyen munkát akarsz végezni ott végzettség nélkül? Pénztáros? Felszolgáló? Hosztesz lány?

Ha erre vágysz akkor menj, ha nem akkor tanulj...

Örülj neki hogy már csak 5 éved van hátra és nem több a tanulási időből.

2009. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pfff.

Utolsó. Te aztán korlátolt vagy. :/

Már miért lenne attól hülye pic *a valaki, mert néha szeretne kimoccani?

A házaddal meg ne verd magad, valszeg ennyi idősen te sem az egyetem után végzett melódból hoztad össze.

Godnolom anyuék a segged alá tették.

2009. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

20:07es vagyok.

Nem tettek a seggem alá semmit, sose voltunk jó anyagi helyzetben...Csak egyetem után találtam egy normálisan fizető munkát amivel jól elélünk, és mivel a feleségem is normálisan dolgozik így kitudtuk hamar fizetni.

Konzervatív vagyok? Igen, hogy miért? mert ezt nevelték belém. És nem haragszok a szüleimre emiatt...

Most komolyan te mit választanál 18-20 éves korodban egy jó 2 évet vagy egy normális hosszú boldog életet normális munkával, társsal gyerekekkel?

2009. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!