Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb jó csaj miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szfvarboy23 kérdése:

A legtöbb jó csaj miért nem járna biszex pasival? Csajok miért undorottok ettől?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
56%
Én nem undorodom tőlük,sőt...
2012. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
97%

Mert vannak olyan igenyeid amit nem tud/nem akar kielegiteni, igy aztan nagyobb az esely, hogy masnal keresed a boldogsagot.

Na meg aztan nekem kicsit eros a gondolat, hogy setalas kozben a baratom egy masik fiu feneket nezi... :D

2012. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
93%
Mert a férfiakat szeretem, a hetero pasikat, akik a lányokat, pontosabban lehetőleg egy lányt, engem szeretnek:)
2012. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi,hogy pont az ellenkezőjét írom le,de talán ez is érdekes lehet neked. Nekem hatalmas + pont,ha a nekem tetsző pasiról kiderül,hogy biszexuális. Úgy vettem észre sokkal érzelmesebbek,empatikusabbak,gyengédebbek azok a fiúk akik a fiúkat szeretik. De ha a lányokat is akkor van bennük egy kis heteroság is. Sokoldalúak és mindenhez értenek (az utóbbival nem a szexre céloztam:D) Hanem tudnak olyanok is lenni, mint egy barátnő,de olyanok is mint egy pasi. Másrészt én is biszexuális vagyok. Egyébként ha valaki biszex és akar velem erről beszélni írjon nyugodtan :)

L/17

2012. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
70%
egy férfi legyen férfi! A bi/homo "pasik" az én szememben nem férfiak....sorry, én így látom!
2012. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
31%
Nem undorodnak. Nagyon nem :) Kapcsolatban annál sokkal durvább. Fél, hogy nem tud irányítani, hiszen nem tud sakkbantartani a p.ncival. De ez nem a jó csajokra vonatkozik, inkább szellemi, érzelmi érettség, önkép kérdése.
2012. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
65%
jah 26/f voltam
2012. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy érezném, hogy kevés vagyok a barátomnak, nem vagyok elég jó. Bántana, hogy nem tudok neki mindent megadni az ágyban.
2012. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
69%
fehérvári vagy? :D egyébként meg *undorodtok
2012. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 A kérdező kommentje:
igen fehérvári
2012. jún. 11. 07:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!