Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb jó csaj miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szfvarboy23 kérdése:

A legtöbb jó csaj miért nem járna biszex pasival? Csajok miért undorottok ettől?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:

Én attól nem félnék, hogy hirtelen fogja magát, és megcsal. Kétlem, hogy a hűség a szexuális érdeklődésétől függne az embernek, tehát ha alapból hűséges típus, akkor nem hiszem, hogy lazán megcsalna egy pasival, mert csak. A párkapcsolati "szabályokat" gondolom akkor is betartja, ha biszex. Már ha olyan ember. Ha nem olyan ember, akkor meg azért nem jönnék vele össze.


DE! Ettől függetlenül nem hiszem, hogy összejönnék egy biszex pasival, és a szomorú, hogy nem tudom megindokolni, miért. Az, hogy egy pasi fenekében esetleg járt már, az még hagyján, sokan vannak, akik nőismerőseik fenekében jártak (bár engem ez a téma már nem igazán érddekel, sőt). Engem inkább az aggasztana, hogy az ő fenekében voltak már :D


Emberileg nem érdekel, hogy ki milyen neműhöz vonzódik. Teljesen normálisnak tartom a

2015. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:

*teljesen normálisnak tartom a homoszexualitást is, az állatvilágban is van ilyen, és az éppen aktuális társadalomtól függ a megítélése, nem általános rossz (lásd: görögök, a leghíresebb példa, de az őskorban sem volt ennyire megvetett, mint manapság, amennyire én tudom). De ezzel együtt sem jönnék össze olyannal, aki érdeklődik a saját neme iránt. Valamiért személy szerint idegenkedek tőle, hogy ilyen ember legyen a párom. Barátkozni oké, de az életem összekötni vele, még ha hiszek is a hűségében, mert miért is kételkednék, akkor sem.


Lehet ezért utálni, őszintén sajnálom, hogy így érzek. Mint látod, vannak olyanok is, akik számára vonzó ez a dolog.


22/l

2015. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
0%
Akinek intelligenciája van, az nem nézi, hogy biszex-e vagy sem. A szeretet és szerelem a lényeg, a lányok nem érdemlik meg a törődést, ha ilyet nem tudnak tolerálni vagy együtt élni vele. Nagy respekt annak, aki túl lát a korlátokon.
2015. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
73-as se normálisha nem látja be, hogy a párkapcsolat szerelem érzelmi kérdés. A pszichopaták többsége is intelligens, ettől még nem lesz jó ember. Hajtogathatom én egy biszex pasira, hogy jó kapcsolatra ha egyszer rókabál van mikor két pasit látok smárolni. Nincs közöm más életéhez, de olyan párt választok akitől nem undorosom, bocs hogy így gondolom. Lassan már nekem kell elnézést kérni ha normális férfit akarok...
2015. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
Ha valaki biszexuális, leszärom. De akiket ismerek biszexuális pasik, azokon ez látszik. Nem öltözködnek férfiasan, nem viselkednek férfiasan. De van ilyen ismerősöm heteroszexuálisban is. Nem az a lényeg, hogy milyen a szexuális érdeklődése, hanem a viselkedése, kisugárzása. Ha ez nem olyan, amit szeretnék, akkor nem fog menni. És az ismerőseim között a biszexek ilyenek, pont.
2015. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 anonim ***** válasza:
Biszex pasikat én inkább melegnek mondanám. Amúgy meg ha van is olyan csaj aki belemenne ilyennel párkapcsolatba az hogy működne? Gondolom vagy be kellene venni néha egy harmadikat a szexbe vagy külön néha kikormolná vki lyukát,közbe idillikus párkapcsolatban él,amit nem tudnék elképzelni de attól még létezhet :D
2016. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
Én hetero vagyok, egyfelhasználós, nem tudnám minden vágyadat kielégíteni, nem vagyok benne hármasban, és útilaput kötnék a lábadra, ha megcsalnál.
2016. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
37-es hogy jön ide az intelligencia áruld már el??Nekem hányinger lenne maga gondolat is hogy a páromnak, aki az életemben a FÉRFIT jeleni korábban vagy majd esetleg a jövőben egy másik pasira feláll....pfejjj..na menj már. Lehet ettől jó ember, nem mondom hogy nem, meg hogy büntessük érte de hogy férfi-nő kapcsolat nem lenne köztünk az hót ziher.
2016. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de mondjuk azért, mert egy heteró csajnak undorító az a gondolat, hogy a pasija turkált, illetve a jövőben is szívesen turkálna más pasik hátsójában.
2016. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. 23L
2016. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!