Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit szóltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok egy olyan fiúhoz aki egész nap puruttya extrémen lóg (hullák, testek, torokvágás, élve akasztás, boncolda stb. ) és halálra röhögi magát az ottani videókon. És imádom az érzést amikor mások megvetnek és meggyűlölnek. (? )

Figyelt kérdés

Tegyük félre a mostani nézetemet és megkérdezném tőletek, hogy összejönnétek ilyen fiúval?

Semmin sem tudok nevetni a humorom egyenlő a minusz 200-al.

Csak olyankor érzem jól magam és tudok nevetni ha látom, hogy valakinek fájdalma, bánata vagy egyéb baja van.


Én úgy érzem, hogy ez a mai lányoknak kicsit sok, talán azt hihetik rólam, hogy túlreagáltam az eddigi életem és ez az eredménye.


Nagyon rideg és érzéketlen vagyok mindenkivel szemben, érzem, félnek tőlem...VAN VALAMI HUMORTABLETTA ERRE?


Ha vidámabb lennék, ha vidámabbak lennénk, az olyan fiúk akik olyasmik mint én antiszociális, visszahúzódó, deviáns viselkedésű, csökkentett érzelmi képességekkel élő emberek lehet ha megváltoznánk egy kicsit vidámabb irányba lehet, hogy könnyebben menne minden az életben?


Na most akkor már belemegyek, tegnap azt hiszem, tényleg, lehet, hogy csak hiszem, de lehet, hogy megtetszettem egy lánynak. Beszélgettünk....na jó váltottunk 3-4 mondatot, megdicsért, hogy fiatalosan nézek ki... erre én, aha kössz. Aztán jött a nagy dumás KU.RVA VIDÁM foszer, aki nem, hogy nálam, de még a lánynál is fiatalabb volt. Aztán el kezdtek beszélgetni, nevetgélni és leléceltek.


Pi.csába, hogy legyek, hogyan legyünk vidám/vidámabbak?


érzem, hogy ez a gond!!!


2012. máj. 27. 11:54
1 2
 11/17 CMD ***** válasza:
5%
Columbine, Virginia Tech és a hasonló iskolai mészárlások pont az ilyen emberek művei. Eric Harris, Dylan Klebold, Seung-Hui Cho, mind ugyanilyenek voltak, amilyet leírtál.
2012. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
a tool zenekar vicarious c. száma jutott eszembe erről a kérdésről :)
2012. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

sokra nem fogod igy vinni tesókám :D


fogyatékos vagy az emberek között, és azt hiszed, hogyha nem kezded el bejárni az emberek megismeréséhez vezető rögös utat, akkor ezt bárki el fogja neked nézni?


jó neked ott rohadni, ahol most vagy? Nyilván jó, mert nem kell megeröltetned magad. De igy örökre csicska maradsz. Vagy majd ha netán egyszer IGAZÁN megszorongat az élet, akkor rájössz, hogy ez nem azt a FUN kategoria, amit itt kiirogatsz.


Most miért nem lehtett volna azt mondani a lánynak, hogy:


KÖSZ, TE IS NAGYON JOL NÉZEL KI.


nem kell bzmeg tulbonyolitani, csak emberségesen viselkedni. Én is buckalakó voltam, de változtam, és az emberek is másképp állnak hozzám. Én konkrétan depresszios voltam mégis ott van a lakótelep méretü morbid humorom, amit csatasorba tudtam állitani, noha korábban csak legyintettek az emberek, ha meg kivántam szolalni. Most meg lányok rángatnak maguk után.

2012. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ha vissza mondtam volna neki, hogy "KÖSZ, TE IS NAGYON JOL NÉZEL KI." akkor mit hitt volna már rólam?

tiszta szánalmas lett volna, azt hihette, hogy tetszik nekem és még a végén megsajnálna, hát sajnálja a ku.rva anyját!!!!!

engem nem kell sajnálni!!!!!!

2012. máj. 27. 23:23
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

Pszichiátriai eset vagy ember. Sok antiszociális stréber fiút meggyőztem már, hogy változzon, de az én tudásom hozzád már kevés lesz. Tény és való, hogy változásra van szükséged.


1. lépés: meg akarod csinálni

2. lépés: elhiszed, hogy meg tudod csinálni

3. lépés: módot keresel rá, hogyan csináld meg. és a legjobb mód egy pszichiáter lesz


komolyan első gondolatom az volt, hogy az ilyen embert, aki másnak a fájdalmán vidul fel, leghelyénvalóbb lenne ha megölném. de nem vagyok én az az agresszív típus amúgy. inkább gyógyulj meg.


amikor a csajok pasit keresnek a legelső szempont, hogy ártalmatlan legyen a srác a lányra nézve. fizikai értelemben ne bántsa. És minden lány olyan fiúra vágyik, aki érzelmeket tud kelteni benne mert a fiúnak is vannak érzelmei, ők ezt szeretnék. Szóval ha jót akarsz változz meg.

2012. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ahogy elképzeled a világot meg amilyen az valojában....hát e két látásmód között van pár nap-föld távolság.


megkérdezed, hogy hogyan lehetnél jobb fej.


mi elmondjuk.


téged nem érdekel, mert szánalmas lennél, amig tanulgatnád a dolgot. De sajnos ez megkerülhetetlen.


Tényleg nehéz lenne, mindenkinek igazat adni, meg vigyorogva mondani mindenkinek, hogy jol nézel ki, igazad van, király vagy teso, és hasonlók?


az emberek szeretnek magukrol beszélni.

2012. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én csak biztatni tudlak.

Rájöttél, hogy valami nincs rendben, valami gond van veled/benned. Itt valami javításra szorul, és az nem más, mint TE!

Ha majd elérkezik az az idő az életedben, hogy azt mond: NEM BÍROM MÁR, ELEGEM VAN ABBÓL AHOGYAN ÉLEK, VÁLTOZTATNI AKAROK ÉS NEM ÉRDEKEL MI TÖRTÉNIK!

Ezután fogsz segítséget kérni! Hogy miért? Mert nézd meg milyen gyenge vagy! Miket nézel? mihez nyúlsz? milyen a viselkedésed? Ezen szerinted valami bogyó segít? Segít ezen a gyakorikérdések? komolyan, ne légy nevetséges!

Elmondom neked, hogy 10 évig fizikailag bántalmaztak, majdnem a megőrülés szélén voltam, másokkal kommunikálni se tudtam, anyám elhagyott, 3x öngyilkossági kísérletem is volt, egyiket se vették komolyan anyámék. Azóta is le vagyok szarva, de NEM ÉRDEKEL!

Én most ott tartok: megtaláltam a belső gyermekemet akit megöleltem, sírtam vele együtt, beszélgetek vele, és minden más azóta!

DE! nem biztos, hogy Neked ez lesz a jó és a használható!

Egyébként az én javulásom 6 hónap alatt ment végbe, teljesen kicseréltek, kiegyensúlyozottabb, normálisabb, empatikusabb, vidámabb(!!!) vagyok!

Ha gondolod, tudom Neked (is) ajánlani a mentálhigiénás tanácsadómat, aki NAGYON SOKAT FOG SEGÍTENI!

Mit mondasz?

2012. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!