Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet rájönni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet rájönni ha egy férj megcsalja a feleségét?

Figyelt kérdés

Mindenre kiváncsi vagyok, a tapasztalatokat is leírhatjátok.


Itt most nem arra célzok, hogy rajtakaptad, mert biztos hogy nem fogom rajtakapni.


Hanem hogy miből lehet mégis gyanakodni arra, hogy megcsalt? Hogyan viselkedik ilyenkor a férj..stb.stb.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 27. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy elmegy otthonról nélküle... (csak vicc ne vegyétek komolyan.)



Érdektelenné válik, sok időt tölt a 'munkahelyén' stb stb.

2012. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Először is tedd fel magadban a kérdést: miért csalna meg? Aztán kérdezd meg tőle. Lesz egy reakciója. A testbeszéd mindent elárul. Ez a legegyszerűbb, előbb-utóbb úgyis szennyesteregetés a vége, csak időt spórolsz. Esetleg egy klasszikus "elolvasom a leveleit és az sms-eit" jöhet jól, de az 1:1 szagú.
2012. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát sok nő egyszerűen megérzi, hogy valami nincs rendben. Volt olyan, hogy semmit nem változott a srác viselkedése, mégis éreztem, hogy titkol valamit.

De egyébként elhanyagol, kevesebbet találkozik veled, kevesebb lesz a szex is, kevesebbet bókol...

De én azt mondom, hogy előbb-utóbb biztosan rajtakapod, hiszen a hazugság még több hazugságot szül, és egyszer úgyis kiderül.

2012. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A feleségnek már elég jól kell ismerni a férjét, s így vannak árulkodó jelek. Nem kívánja a szexet, furán viselkedik, s mindig elintéznivaló dolga van, s többet van távol, mint régen szokott...S már nem érezteti úgy a szerelmét mint eleinte..egy feleség észreveszi ha a férj megváltozik....
2012. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!


De nem derülhet ki, mert utána már nem lesz ott, ahol ugyebár megcsalt, és én nem tudom rajtakapni, hogy ez megtörtént, csak max gyanakodhatok (többször nem fog megtörténni, mert mondjuk nem adódik rá lehetősége). De én tudni szeretném, hogy megtette-e!

Tehát a szex ugyanolyan gyakori lenne, mert utána nem csalna már meg.

Viszont én azt szeretném majd kideríteni, hogy megcsalt-e vagy sem!

2012. máj. 27. 21:54
 6/11 A kérdező kommentje:

Most nem a folyamatos megcsalásról beszélek, hanem hogy mondjuk megtette 1-szer és ennyi.

Ezt kellene majd kideríteni.

Miből tudok rájönni, hogy megtette velem ezt 1-szer?

2012. máj. 27. 21:56
 7/11 A kérdező kommentje:

Pl. régebben volt egy olyan eset, amikor ő kiment messzebbre dolgozni, 1 hétig nem jött haza.

Na és amikor hazajött, volt szex és akkor volt egy olyan megjegyzése eközben hogy: nekem vannak a legfeszesebb melleim!


Ez pl. már okod adhat egy gyanúra, nemde?

2012. máj. 27. 21:57
 8/11 Captain Obvious ***** válasza:

Hölgyem, ön paranoiás. Keressen egy jó pszichiátert.


Őszinte tisztelettel:

Captain Obvious

2012. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezősködj utána, h valóban ott járt-e, mit csinált, kivel,hogyan...s ha eltérés van az ő történetében akkor attól még tudni fogod, de nem látod...

Lehet,h túl reagálod a dolgot, s nem is csalt meg, csak bebeszéled magadnak, nemde?

2012. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a melles megjegyzés nem hinném, hogy megcsalást jelentene, ez inkább egy bók! Örülj neki, hogy így gondolja :)

Nyilván nem onnan szűrte ezt le, hogy az az egy hét alatt végigfogdosta minden szembejövő nő mellét és erre jutott.

És egy hét nem olyan sok, még ha félévre ment volna el, megértem a gyanút, mert annyi időt már nehezen bír ki az ember, de egy hét az semmi.

Attól persze megcsalhatott, de akkor se azért, mert egy hétig távol volt... szóval érted, ebből én nem következtetnék.


Amúgy ha nem bízol benne és nem tudjátok ezt rendesen megbeszélni úgy, hogy hinnél neki, akkor megkérdezném, hogy megesküdne e mondjuk a nem tom kijének az életére, hogy soha nem csalt meg... most tudom ez érzelmi zsarolás, meg elég nagy bizalmatlanságra vall a részedről, de nem hiszem, hogy gond nélkül megesküdne erre, ha megcsalt...

bár mondom, nem szép módszer, én tuti nem ezt választanám, csak eszembe jutott. az ilyesmiket meg kell beszélni, nem magadban őrlődni, sok sikert!

2012. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!