Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek hozzá vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az előző barátommal(hívjuk A-nak) 4 hónapig jártunk, és a kapcsolatunk vége fele elkezdtem más fiúval randizni(hívjuk B-nek), mert már úgy éreztem megy tönkre a kapcsolatunk A-val. Szakítottam A-val, összejöttem B-vel.

De valahogy A-t nem tudom elengedni, vmi még köt hozzá, és a legrosszab hogy tudom mit rontottam el a kapcsolatunkba, és most úgy gondolom hogyha ezt a hibát kijavítom boldogok tudnánk lenni, de mivan ha akkor se lenne már jó ha kijavítom a hibát??

B-vel egyenlőre még annyira nem ismerjük 1mást, de most úgy látom h nem biztos hogy ő az igazi, de lehet később úgy fogom

Szerintetek mit csináljak menjek vissza A-hoz, vagy inkább ne kockáztassak és maradjak B-vel??

remélem érthetően írtam le , ha nem kérdezzetek:)


2009. jún. 30. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
keress egy C-t inkább
2009. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit belekavar ez a sok A B...

De azért még felfogható:)

Hallgass a szivedre!

Melyikhez kötödsz jobban, melyikkel tudnád elképzelni az életed vagy egy tartósabb kapcsolatot?

Azt válaszd!

2009. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!