Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány aki értékeli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki értékeli a hűséget, az odaadást és a szenvedélyt? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, akiért mindent megtettem. Mindig mellette álltam, ha bajban volt segítettem neki. Mikor együtt aludtunk mindig odabújt hozzám és simogatott (így aludtam el). Ezekből a kis apróságokból tényleg elhittem hogy szeret, majd nem sokkal később kiderült hogy nem őszinte velem, hazudik és lehet meg is csalt. Ő mindent tagad, én viszont nem tudok így vele lenni, hogy folyamatosan ezen kattogjon az agyam, hogy igaz-e vagy sem... 20 évesen nem találok olyan lányt akivel érdemes lenne együtt lenni és a szerelmen túl kölcsönös lenne az egymás iránti tisztelet.
2011. okt. 4. 11:31
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
hát, öcsém ez egy ilyen sport. van hogy bejön, van, hogy nem. egyszer volt olyan, aki mindig nyert. Kincsemnek hívták :) azóta se...
2011. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Bárcsak ilyen barátom lenne! :( 16/L
2011. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
há van há!!!
2011. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az a rossz benne hogy maga a tudat is befolyásol a munkámban és a tanulásomban is, mert nem tudok teljes mértékben arra koncentrálni amire kellene. plázacica beállítottságú csajok próbálkoznak úgy hogy azt se tudják ki vagyok, nevemet semmit... nekem nem ilyen beállítottságú lányra lenne szükségem,hanem valakire aki természetesen is gyönyörű, és úgy állna a kapcsolatunkhoz ahogy én. ilyen lány NINCS. és ez b*ssza az agyam :S
2011. okt. 4. 11:37
 5/14 A kérdező kommentje:
16/L-nek : aranyos vagy :) ez jól esett :)
2011. okt. 4. 11:39
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen. Az se, aki ilyennek mondja magát.
2011. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
majd lesz :) ne tulajdoníts ennek a dolognak akkora jelentőséget, hogy kitöltse a gondolataidat és gátoljon a napi feladataidban.
2011. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azért kivitelezhetetlen az hogy nem tulajdonítok ennek akkora jelentőséget, mert egy ember akkor tud összpontosítani egy adott feladatra ha a magánéleti dolgai rendbe vannak. nah most... ha valami bajom van sosem hallgat meg senki, se apum, se anyum, én viszont mindenkinek segítek aki megkeres hogy ezt meg azt meg tudnám-e oldani... apám legutóbb azt mondta hogy a jószívűségemmel teszem tönkre saját magam. hát kezdem elhinni neki. Naiv fejjel úgy gondoltam van valóságalapja a mondásnak : jó tett cserébe jót várj...
2011. okt. 4. 11:48
 9/14 napietus ***** válasza:

ha hiszel a karmában, akkor van, de ez nem közvetlen hatás, azt ugye gondolhatod.


amúgy a te magánéleted rendben van. nincs nőd, nincs gondod. mi a bajod egyáltalán?


előbb-utóbb egyébként meg kell tanulnod a magánéletet az ajtón kívül hagyni, ha nem akarod, hogy olyan életed legyen mint a keresztút: nehéz, fájdalmas és kimerítő.

2011. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van, és pont ezen tulajdonságai miatt (is) szeretem a vőlegényem :) Ne félj, vannak ilyen lányok, csak kicsit ritkábbak, egyszer téged is összehoz majd egyel az élet, de addig is zárd ki a mindennapjaidból a negatívumokat, mert azzal csak bajt okozol magadnak!
2011. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!