Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozás barátként az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás barátként az exszel? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amm..

-hú de jóh? (ugyes vagy )

2012. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát én speciel nem találkoznék vele, csak ha nagyon muszáj
2012. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, hogy aki "ex", azzal meg kell szakítani minden kapcsolatot. Aki egyszer a szerelmed volt, akivel a legintimebb helyzetekben voltál, az soha az életben nem lesz a barátod utána.


Véleményem róla: felesleges önkínzás.

2012. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért vagyok ügyes?
2012. máj. 29. 19:46
 5/14 anonim ***** válasza:

Barátként jó találkozni az exel, csak kevés az esélye,h meg is marad a barátság így, találkozásokkal.

Felmelegítve , csak a káposzta jó!

2012. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan exem, akivel barátok maradtunk. Ő volt az első szerelem az életemben, én az övében. 2 évet voltunk együtt, 19 évesen szakítottunk.(8 éve) Akkor kb. 2 évig ha találkoztunk is, akkor is csak veszekedtünk, féltékenykedtünk, tépkedtük a sebeket. Aztán amikor mindketten valóban túljutottunk a másikon, le tudtunk ülni beszélgetni. Nem visszük túlzásba a dolgot, évente 1-2 tali, kávézás, megbeszéljük, kivel mi történt. De soha de soha nem beszélünk kettőnkről, és a kapcsolatunkról, ez nem lehet téma köztünk. Szóval ez nálunk működik, mert mindketten éretten állunk a dolgokhoz. De ő az egyetlen, a többieket ha lehet, látni sem szeretném...
2012. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"Megdöglött a kutya, de azért megtartjuk..."
2012. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam... Az a baj, hogy szerintem mindketten még vonzódunk néha egymáshoz, nem tudom, h mi lesz...
2012. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1éve szakítottunk,1éve vagyunk barátok...azóta egyszer találkoztunk és mi sem beszéltünk kettőnkről.benne merült fel h mi lenne ha találkoznánk.néha felmerül a téma de csak akkor ha Ő hozza szóba.nekem azóta nem volt kapcsolatom,neki is csak egy de nem volt komoly.első szerelem volt Ő is nekem de én neki nem.
2012. máj. 30. 05:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta érzelmileg? Valóban csak a barátja akarsz lenni? Ezt mindenképp tisztáznod kell magadban. Ha igen, akkor szerintem nincs akadálya. Ha viszont még nem,akkor ebből semmi jó nem sülhet ki. (6. válaszoló voltam)
2012. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!