Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám hatásosan megnyugtatni a barátnőmet azügyben, hogy nem dagadt?

Figyelt kérdés
Bemeséli magának hogy ő dagadt pedig szerintem semmi probléma a kinézetével, picit husisabb de egyáltalán nem dagadt, mindenesetre beteg, mert se strandra nem hajlandó eljönni, meg a pólóját se veszi le szívesen, nem engedi hogy simogassam puszilgassam a hasát és állandóan azt kell hallgatnom h ő mennyire dagadt, tök idegesítő... Kérem TROLLOK NE VÁLASZOLJANAK!
2012. máj. 30. 00:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy mérleget, mutass neki kövér lányokat, bókolj neki gyakran, simogasd gyakran a fenekét, hogy mennyire szereted, hogy ilyen feszes... Nemtom. Meg ne döntsem helyetted?
2012. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem tőle és tévedtem! 170 centi...
2012. máj. 30. 00:48
 13/17 A kérdező kommentje:

,,Meg ne döntsem helyetted?"

Nem, köszönöm! semmi ilyesmit nem kértem!

2012. máj. 30. 00:50
 14/17 anonim ***** válasza:

A 170cm egyáltalán nem alacsony, hogy nézhetted 163nak? :P:D

egyébként mást nem tudsz, mint határozottan megmondani neki, hogy nagyon is jó alakja van, nem dagadt, de ahogy viselkedik ezzel kapcs, az nem vmi vonzó.

2012. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy ha sokat mondogatja, akkor a végén te is el fogod hinni. nálam ijesztően hatott, bevált.
2012. máj. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha látja, hogy már unod a dagadt témát, abba fogja hagyni ha nem akar elveszíteni.
2012. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nielindi ***** válasza:

ember! hol husis neked egy 170 centis 50 kilos csaj?? az meg, h felvesz egy 2 számmal kisebb bugyit, akkor johogy bevág neki...

mondd neki, h kezdjen el sportolni. de szerintem amig ő nem látja magát normálisan, nem fogadja el a testét ugy, ahogy van, addig akármit mondhatsz neki, nem fogja elhinni.

2012. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!