Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok gyakran webkamerán beszélgetne egy külföldi fiúval?

Figyelt kérdés
Van pár nagyon jó barátom Texasból akikkel jó sokat szoktunk beszélni skype-on. Ilyeneket is írunk egymásnak hogy szeretlek meg te vagy az én egyetlenem meg hasonlók. Persze nehezen lehetne köztünk bármi is egy egész kontinens választ el minket. A leendő barátom zavarná ha ilyesmi kapcsolatokat tartanék fent?
2012. máj. 30. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés..még jó, hogy zavarna, gondolj már bele a fordított helyzetbe :S:S istenem
2012. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én speciel pont leszarnám, de nem ismerem a leendő barátod.
2012. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetesen ez a szeretlek dolog nem lehet komoly és nem is lesz az. Mivel nekem is vannak ilyen ismerőseim fordított esetben nem zavarna ha barátom külföldi lánnyal kamerázna... :D
2012. máj. 30. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Minek írtok egymásnak olyat,ami kamu?Nem látom értelmét.Egyébként zavarna.
2012. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"nem zavarna ha barátom külföldi lánnyal kamerázna."


Ez így elég súlyos.Nem tudom,voltál-e szerelmes,de ha leszel és észreveszed,hogy a barátod idegen lányokkal webkamerázik és ilyeneket irkál nekik,akkor alap,hogy a hajadat fogod tépni.

2012. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát azért mert jól esik az embernek :) És tényleg "szeretjük egymást" csak nem úgy. :D
2012. máj. 30. 15:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ha egy csajjal kamerázna amerikából nem hiszem hogy bármit is reagálnék. esetleg megkérném hogy mutasson be neki. :D Ha magyar lánnyal enyelegne a szomszéd városból az már kiakasztana.
2012. máj. 30. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah, boccs ... k*rva jó, hogy vannak még ilyen laza emberek mint te :S:S :D
2012. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ez most baj? Had ne nekem kelljen már megmondanom kivel beszélhet meg kivel nem. :D Ha lesz okom féltékenykedni majd féltékeny leszek :D Nem pazarlom feleslegesen az energiáim.
2012. máj. 30. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne is pazarold. Kell az az energia másra.

[link]

2012. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!