Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart míg egy 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart míg egy 4 éves kapcsolatot elfelejt az ember?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a párom akit nagyon szeretek még mindig.... úgy érzem nem bírok élni Nélküle. Sírok egész nap, mindenről Ő és az együtt töltött szép idők jutnak az eszembe. Hatalmas szerelem volt... Mit tegyek hogy elfelejtsem? Légyszi csak normális válaszokat írjatok, jelenleg így sem tudom eldönteni hogy élet vagy halál...
2012. máj. 31. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Elfelejteni nem fogod, de a fájdalom enyhülni fog és a végén már nem okoz szomorúságot.


Az viszont sok mindentől függ, hogy meddig lesz még ilyen szar érzés. Ne zárkózz be, ne egész nap emiatt örlődj. Bulizz, szórakozz, legyél sokat a barátaiddal. Foglald le magad valamivel, kezdj bele egy új hobbiba. Ismerkedj! Ha új kapcsolatod lesz, és képes leszel igazán szeretni az új párodat, akkor már garantáltan nem fogsz szomorúsággal visszatekinteni az előzőre.

2012. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 4,5 évig tartott az első nagy szerelem...

És mindenképpen az életet válaszd!

Nekem 6-7 hónapomba telt mire mindenen túltettem magam. Az első hónap után már jobb volt, a második után elviselhető, a harmadik után meg csak egy kellemetlen érzés volt ami kísért még egy darabig...

De tovább kell lépni. Mindig van másik lehetőség, és mindig jön egy újabb kapcsolat... :)

2012. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, vannak akiknek évtizedes házasságuk megy hirtelen tönkre, ahol gyerek is van, közös lakás... Ott még "elfelejteni" sem lehet a másikat, annyi minden köti össze őket. De ők is talpra állnak, sokan találnak új párt és boldogok lesznek újra. Neked is menni fog!
2012. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan hatalmas szerelem volt, miért lett vége? Biztos,hogy nem volt más megoldás mint szakitani? Amúgy tudom min mész keresztül, és teljesen normális,hogy igy érzel. Elfelejteni sose fogod, és minimum pár hónap biztos,hogy kell mig feldolgozod. Nem lesz egyszerü, de mindenki képes rá.
2012. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elfelejteni tényleg nem fogod... Nekem is 4 évig tartott az első kapcsolatom, egy éve lett vége, mégse telik úgy el nap, hogy ne gondolnék rá. De már tudok sírás nélkül róla beszélni. :) A kapcsolatot semmiféleképp ne tartd vele, mert csak megnehezíted a helyzeted. Próbáld lekötni magad valamivel. Engem a családom vitt kirándulni, barátokkal mentem ide-oda, nyaralni stb. Az idő enyhiteni fogja a fájdalmad. Kb fél év kellett nekem is ahhoz, hogy ne utáljam az összes férfit. :D Ne ugorj bele rögtön új kapcsolatba, gyászold meg a régit, tölts egy kis időt egyedül, hogy talpra tudj állni, hogy egyedül is jól tudd magad érezni, onnantól kezdve pedig majd jöhet a következő kapcsolat. Addig is sok sikert és kitartást kivánok neked, az élet megy tovább, állj hozzá pozitívan!
2012. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok :D az előző...

Azt elfelejtettem írni neked, hogy nehogy valami butaságot csinálj, az életed ajándék, nem éri meg senki miatt eldobni. Nekem is voltak ilyen gondolataim, de szerencsére sikerült túltennem magam a dolgon szerencsére. Mert találtam egy fiút, akivel nagyon jól érzem magam. Ha valamit tettem volna magammal, akkor őt nem ismerhetném, sok jóból maradtam volna ki. Sokat tanultam az előző kapcsolatom hibáiból, mégegyszer ugyan azokat már nem követem el. Szóval fel a fejjel! :)

2012. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Egyéntől függ. Valaki hónapok alatt, mások 1-2 év alatt.

De egy biztos, van még férfi a világon, aki belép majd az életedbe, ha engeded és nem zárkózol el, és nagyobb szerelem lesz, mint ez valaha volt. Hidd el, és csak nevetve fogsz visszagondolni, hogy mennyi felesleges időt pazaroltál rá.


Van még rendes férfi, aki csak rád vár!


Fel a fejjel!Én is voltam így, és jött más, aki olyan boldogságot hozott, amit korábban soha nem kaptam meg.


23/N

2012. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És úgy tudod a legkönnyebben elfelejteni, ha lehetőséged adsz magadnak az ismerkedésre, nem zárkózol el!


23/N ismét

2012. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5héttel lett előbb vége,mint neked.Első hónap káosz: sírás,sok alvás,élni nem akarás,piálás.Aztán a 2.hónap most.Ez valamivel könnyebb volt,mert segített valaki hogy lelkileg megnyugodjak picit,és hogy hogyan reagáljam le az ex b.nkó sms-eit.Most két hétig meg bírtam állni,hogy ne írjak neki:)Erre mi történt? Tegnap küldött egy üzit,mert idegesítette bizti hogy nem futok utána.Váltottunk 1-2sms-t,de még mindig nem normális és dühöng,pedig ő szakított.Az utolsóra már nem is válaszoltam,mert nem tudott normális hangnemben írni.Még jobban ideges lett,írt vmi hülyeséget hogy majd az új csajával megy valahova..Biztos nincs neki,csak fájdalmat akar okozni.Viszont már nem tud,ennyivel előrébb vagyok.Viszont nagyon sokat gondolok rá,minden pillanatban eszembe jut,nagyon nehéz.Van egy srác aki vonz,csókolóztam vele,meg is lepődtem magamon,de nem bírnék lefeküdni vele.De már ez is haladás.2hete jobban nyitok a környezetem felé,örülök ha valakivel beszélhetek.Próbálok felejteni,de mivel hirtelen jött,lezáratlan a lelkemben az egész,és titkon reménykedek abban hogy együtt leszünk.Hiába csinál úgy mint ha utálna,tudom hogy egy másik nő nem pótolhat,erre már rájött biztos,különben nem nyomatná a hülyeségeit:) Szóval nem egyszerű semmi,de ha 1év múlva vissza nézzük az írásunkat,remélem csak mosolygunk a mostani szenvedésünkön.
2012. júl. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy 7 éves kapcsolatomnak lett vége.


Az első pár hónap vacak, de egészen kihatott rám 1-2 évig csak hülyítetem az embereket, azt hittem nincs már normális ember, mind olyan.


És mégis jött az új szerelem, velem van ő is immáron 7. éve, és ez a legszebb dolog az életemben.


A lényeg, hogy ne zárkózz el. Menj el otthonról sokat. Hagyd, hogy udvaroljanak neked, hogy érezd, nő vagy.


30/F

2012. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!