Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő között létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között létezik barátság? Pasi és ex barátnő között? Vélemények?

Figyelt kérdés
ha lehet kérnem egy pár mondatos kifejtéssel támasszátok alá a véleményeiteket kort és nemet is írjatok köszi.
2012. máj. 31. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az első az működhet simán.
2012. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sexy kapcsolatot létesíteni a jó
2012. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Férfi és nő között létezik barátság?<--Igen létezik! Szerintem az 1 tév hit ,h 1 idő után minden esetbe valamelyik résztvevő beleszeretne.

Saját T. 22/F

2012. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. A csajok a legtöbb pasit barátzonába dobják. Szóval ...
2012. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én két legjobb barátom férfi: 10 éve vagyunk jóban, imádjuk egymást, de nem kezdene ki senki senkivel a társaságban. Az egyik exemmel is jó barátságot ápolok, de ő másik városban él, így az a kapcsolat nem olyan közeli, ezért ezzel kapcsolatban nem is mernék bizonyosat állítani.


24/N

2012. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs vonzalom egyik oldalról sem.
2012. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is létezik. Én az egyik osztálytársammal vagyok így. Nem tetszik külsőre annyira, nem is nagyon vonzódom hozzá, de egyébként tök jókat beszélgetünk meg poénkodunk. És ez nem pár hónapja van így. Bár szerintem egy ilyen kapcsolat könnyen, könnyebben megváltozhat mint két azonos nemű közti barátság, ezért gondolják sokan hogy nincs.

17/F

2012. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
no és 1 picit nehezebb ? a pasi és ex bnő között lehet még 1általán barátság ? vagy érdemes 1általán ? kb 1 másfél éve szakítottam vele és még azóta is erősen rá gondolok ... ha anyám mond valamit 1 perc mulva elfelejtem mi az de amik vele történtek a leges legpontosabban bele vannak vésve a fejembe. még az is kérdéses hogy tudom e magam fékezni a barátság zónáig de remélem igen. szal a helyzet hogy szakítás óta jóformán nem is nagyon beszéltünk és már leültek a dolgok nagyjából a szép emlékek vannak a fejünkbe és nagyon jól kijövünk. szerintetek van esély ?
2012. máj. 31. 22:28
 10/13 anonim ***** válasza:
férfi és nő között szerintem lehetséges, de olyan emberek között, akik valaha együtt voltak...szerintem lehetetlen. hiszen ha egyszer vonzódtak egymáshoz, másodszorra is fellobbanhat a szikra...
2012. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!