Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak őszintén, párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak őszintén, párválasztásnál nézitek a szülőket is, kizáró ok lehet, ha az egyik szülő alkoholista?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen tartom döntő szempontnak, de fontos dolog. Sok feszültséget szül, ha a szülőkkel nem vagy jóba, vagy vagy szimplán az egyik félnek nem szimpatikus a másik...
2012. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én párválasztáskor nem nézem a szülöket kit érdekel van akinek nem is ismerem a szüleit de ha egyszer ő jó akkor kit érdekel am az én anyám is alkesz na és akkor én szivok miatta vices lenne
2012. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen előny, de nem a gyerek tehet róla. Nem a szülővel akarok együtt lenni. Mire én megtudtam, addigra már fülig szerelmes voltam lányba, úgyhogy nem érdekelt, hogy a fater majdem minden este beáll, mint a gerely. Tudtam, hogy Őt is nagyon bántja és szégyelte is. Azóta is együtt vagyunk - már 8 éve -, már rég külön költöztünk, az após meg azt csinál, amit akar!
2012. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DiMalto ***** válasza:
61%
a fél ország alkoholista......ilyen alapon,lassan kihalna a magyar nép!!!
2012. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen szerencse, hogy egészen más alapon fog kihalni.
2012. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok, de rossz pont. Tudom, hogy ő nem az apja, nem is ezért. Csak, ha éppen komoly kapcsolat céljából ismerkedem, azért beleszámolom azt, hogy azért a lányért mennyi kellemetlenséget kell majd megoldani. Ugyanilyen dolog, ha messze lakik pl.
2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magad írod, hogy PÁRválasztás és nem család választás a cél.

Szóval nem.

2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy is.Nekem nem is kéne olyan ember,akinek 0 az élettapasztalata,mert olyan tökéletes körülmények között élt eddig és mindent a seg.ge alá tettek,mert engem tuti nem értene meg.
2012. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ok akkor, családalapításnál ?
2012. jún. 1. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a párválasztásnál nézzük a szülőket akkor baromi nagy kizáró ok ha alkoholista. De általában nem nézzük a szülőket. Viszont vannak olyan esetek amikor mégis muszáj. Ha például az illető túlságosan a szülei befolyása alatt él, vagy velük lakik és irányítják, vagy annyira tönkretették már szerencsétlen az alkoholizálással, arról nem is beszélve ha örökölte/eltanulta a hajlamot hát akkor én inkább nem kezdenék vele.
2012. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!