Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szakítás után például a férfiak meg tudják állni hogy ne jelentkezzenek, a nőnek meg hatalmas kínszenvedésekbe kerül hogy meg tudja állni hogy ne küldjön üzenetet?

Figyelt kérdés
Minden szakításom után ez volt,hogy megfogadtam nem írok semmit,nem nézem állandóan a telefonom,hiába vagyok dühös és forrongok magamban.Most 2napja már hogy nem adtam életjelet magamról,nem is akarok mert nem érdemli meg,közben meg nyomorultul érzem magam a tudat miatt,hogy ő tudatosan el tud így felejteni.Én nem tudok egyik-percről a másikra elszakadni valakitől,és nem értem hogy tud valaki ilyet csinálni.A szakítás oka volt már mindenféle az életemben,de mindig ugyanez volt a helyzet.
2012. jún. 1. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A férfiak határozottabbak.
2012. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megfigyeltem. Szerintem azért, mert mi nők nem csak hogy nem tudunk nem is akarunk valakitől csak úgy hirtelen elszakadni. De a pasiknak szerintem meg teher az exel foglalkozni..
2012. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ő is ugyanezt érzi, mint te, csak mivel nem látod, azt hiszed, hogy ő nem szenved. Ő is ezt gondolja rólad.
2012. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy nézem, ugyanazt teszed, mint ő. Nem adsz életjelet magadról. Mégis honnan tudod, hogy ő szenved-e vagy sem?

Lehet ő is ugyanezt gondolja rólad.

Istenem, nők...

2012. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nálam jobban nem tud szenvedni senki,ebben biztos vagyok.
2012. jún. 1. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Hát igen, nálad biztos nem... Nem vagy egy kicsit önsajnáltató? :D Hidd el más is ugyanúgy szenved csak ő is megtartja magának mint te... Nézd már meg a másik szemszögéből! Vagy mit csinálsz, te kiírod magadra hogy én most JAJ SZENVEDEK? Esetleg azt várod, hogy ő a fejedbe lásson és tudja, hogy szenvedsz, míg ő ugye nem? Normális esetben a másik fél sem látja rajtad, mint ahogy te sem látod rajta, magyarán ugyanott vagytok.
2012. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt az önsajnáltató szót hagyuk már:D 23 éves pasi vagyok 4 éves kapcsimon vagyok túl és hadnemondjam milyen állapotba voltam ha valakit lelkileg összetörnek az nem kellemes és kellenek a tanácsok partnerek és támogatás.

Ám én pont fordítva vettem ezeket észre hogy a lány nem jelentkezik soha...:D

2012. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem magamat sajnálom,hanem cakkon-pakk az egészet.Ő bántott meg,plusz még ő is szakított:)Ő meg pont fordítva érzi,nem normális.Futni nem fogok utána,ha nem képes jelentkezni,valahogy bele kell törődnöm.Nincs is olyan akivel ezt meg tudom beszélni,biztos jobb annak aki jár dolgozni emberek közé,vagy bármi,úgy gyorsabban megy az idő.Akkor nem szenvedek mikor alszok:)De aludni se tudok mindig.Ha meg iszok valamit,attól jobb kedvem lesz,de másnap még szarabbul vagyok.Nem tudom ki volt az a hülye aki kitalálta a párkapcsolatot.
2012. jún. 1. 16:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
van amelyik pasi nem nem tudja megállni...a húgom egyik exe a szakitás után állandóan zaklatta a hőgom, 2-3 héttel a szakitás után egy buliban összefutottak a srác nagyon berúgott és ott is elkezdte zaklatni...amikor meg a tesóm végleg beszólt neki, hogy szálljon le róla, akkor nagyon megharagudott és pletykál róla dolgokat amik alaptalanok...szal nem minden pasi ilyen mint a tied..de szeritem inkább örülj. hogy nem keres mert könnyebb lesz elfelejteni
2012. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
azt elfelejtetem hozzá tenni, hogy lassan egy éve szakitottak, de még mindig durva dolgokat terjeszt róla....
2012. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!