Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mennyiert lennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mennyiert lennetek egy pasi szeretoje?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pillanatnyilag egy saját szigetért sem.


22/L

2012. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nagyon sokért.

L/18

2012. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mennyi az a sok?
2012. jún. 1. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Másod szerepet nem vállalok ;) :)
2012. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

a szeretők általában szerelemből vállalják a szerető szerepét

akinek fizetni kell, az a K....

2012. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én voltam már szeretői státuszban, 2 hónapig, de maga volt a pokol! Csak annak ajánlom, akit nem az érzelem vezérel, hanem a testi vágy, és elviseli annak a tényét,h ő az örök második, és ő csak várakozási állásban van. Soha nem lennék még 1x senkiért sem!!!!
2012. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

készpénzt nem fogadnék el. ruhákat, finom vacsorát, utazást stb., mint ajándékot, igen.

nincs korlát, annyit ad, amennyit gondol.

nem várnám el, de nem is utasítanám vissza. ha valakit szeretőnek választok, nem a korát nézem, vagy hogy tökéletes teste legyen. egyszerűen csak valami megfog benne. a pillantása, a modora, stb.

nem az számít hogy 18, vagy 50 éves, hanem hogy legyen valami amiért úgy érzem, szívesen szexelnék vele.

21/L

2012. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már pénzt ajánlasz, akkor nálad már régen gond van! Hahhaha!
2012. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Soha nem lennék szerető és szeretőt se tartanék...

22/L

2012. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én lennék. még nem tudom mennyi pénzért az adott illetövel megbeszélném.de az alap lenne a drága ruhák ajándékok szép gesztusok.pld néha szép virág. de nem muszáj csak jolesne igaz semmi érzelem.ha elvisz valahova akkor ne egy leppukant helyre.arrol nem is beszélve hogy illedelmes lenne velem.megadnák mindent neki de nem szeretném hogy csunyán beszéljen velem.nem kérdezném se a párkapcsolatárol/ feleségéröl engem nem érdekelne.csak az lenne cserébe amit ö akar és ahogyan akarja és amennyit.
2012. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!