Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Szerintetek mit gondolhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Szerintetek mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Van egy b.nöm elég régóta de nincs vonzalom nem is szeretemtalán megszokásból vagyok velepárhete elkezdtem bexélgetni eggy lánnyal aki nagyo tetszik és nagyon megkedveltem de van barátja aztmondja nem szerelmes de szereti elvagyok vele nagyon(((FACEBOOKON))) és eljönne velem bulizni de mára már akárhányszor bexélgetek vele pillangok repdesnek a hasamban,de néha oda szol h bexéljek a b.nömmel ezekszerint nem akarsemit töllem??

Néha elszolja magát. ..nem tudom szerintetek?

mitgondolhat mitérezhet??



2012. jún. 1. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
a lány érzéseit nem tudhatom, ahogy leirtakból te se tudod pontosan, mindenesetre a mostani barátnőddel légy tiszteséges és mondd meg neki, hogy nem szereted és jobb ha szakitatok, nehogy végén két szék közül a pad alá ess....a mostani barátnődet ha valaha is szeretted akkor elmondod neki, hogy van valaki más aki érdekel téged
2012. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gondolkodok köszii
2012. jún. 2. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!