Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbiakkal manipulál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiakkal manipulál a párom. Hogyan kell kivédeni? Tanulni akarok.

Figyelt kérdés

alapfelállás: a srác macho, nem hajt senkire, mindenki a tenyeréből eszik, de hűséges, ragaszkodó, család motivált.

most a vőlegényem. és az alábbiakkal nem tudok mit kezdeni

példák:

- tegyük fel szeretetéhes vagy. közlöd vele, hogy hanyagol, de jön azokkal, hogy te se bújsz hozzá, te se öleled és a végén észre sem veszed magad, de neked kell bizonygatni, hogy te szereted őt - és a helyzet ezzel változatlan.

- néha megalázóan nyitott más nők felé, szólsz neki, hogy ez téged zavar, de ezt is elferdíti, hogy neked van kint a melled, te vigyorogsz a haverjaira, ő milyen tiszta és ártatlan és voltaképp megint az a vége, hogy te bizonygatod, benned meg lehet bízni- és ezzel ő el is intézte.

1. ha meg bánt téged, mérges vagy, bocsánatot kérni soha nem tud, sőt bizonygatja, hogy neki van igaza, te mennyire hibás vagy ebben, abban, ha sírsz már észre sem veszi, utolsó kínodban nem tudsz mit tenni, csak nem hívod, megszüntessz vele minden kontaktot - cserébe ő sértődik meg, hogy ahogy viselkedsz, az nem kapcsolat, tehát mártírként tünteti fel magát, hogy te milyen vagy, miattad nem vagytok együtt, stb - tehát megint te mentegetőzöl

2 ha nem birod és szakítasz, rád terheli az egész felelősséget, hogy te akarsz lelépni, nem szereted őt és rendben.

3 ha felveszed a harcot, kiállsz magadért, szembesíted önmagával, hogy milyen "bunkó" veled, a lehető leghiggadtabb kimértséggel rád hagyja, szinte mindig ugyanaz a válasza: "rendben"


nos tekintve hogy szerintem szakítunk - mostanában fogunk leülni - de van egy srác akivel sokat beszélgetek, kísértetiesen már most ugyanezeket kapom attól is.


elmondta, hogy ő soha nem szakít, mert "így nincs mit megbánni" mindig őt dobják ki, ha vége(2-es pont a mostani páromnál). ezt egyszerűen közölte.

aztán várod a jelzéseket, hogy tetszel e neki, mit gondol rólad, de folyamatosan olyanokat feltételez rólad, hogy te csak szórakozol a srácokkal, lehet vele is, tehát még kapcsolat sincs, de már te mentegetőzöl, hogy benned meg lehet bízni, neked tetszik ő(ez meg az 1-es pont)

és volt, hogy közöltem vele, hogy veszélyes típus rám nézve :) ezt teljesen negatívan értette,majdhogynem megsértődött és annyit írt szó szerint: na mit??? hogy "RENDBEN"(3-as pont)


HELP



2012. jún. 1. 18:10
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
kérem csak az válaszoljon,aki végig olvassa,szinte pont a végén van a lényeg
2012. jún. 1. 18:15
 2/32 anonim ***** válasza:

Dale Carnegie - Sikerkalauz 1.

Sok olyan taktikát leír, amit tudsz alkalmazni a fentiekre, olvasd el!

2012. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Kivédeni? Nem lehet kivédeni. Ellentámadás kell.

Szembesíteni azzal, hogy mit csinál aztán otthagyni a p*csába gondolkodni és NEM keresed utána- megvárod míg ő teszi.

2012. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Egyébként egyszerűen nem kell beszállni a játszmába. Ha épp rinyál valamiért, akkor válts témát, engedd el a füled mellett. EGy idő után meg fogja unni, ha kitartó vagy.

Tapasztalatból mondom, hogy működik.

2012. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Először is: hagyd ott a jelenlegi párod, a másikkal meg össze se gyere.

Másodszor: szeresd kicsit jobban magad, hátha akkor feltámad benned az önérzet...

2012. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Milyen segítséget vársz? Eleve nem értem, hogy miért erőlteted a kapcsolatot ilyen emberekkel.

Ha nem dobod ki az ilyet, megérdemled a sorsod.

2012. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
*(1-es pont helyett - első bekezdést akartam írni a végén)
2012. jún. 1. 18:20
 8/32 A kérdező kommentje:

mert ezek nem szándékos játszmázások, hanem ilyennek születtek!

szeretnék az ilyen típussal valahogy boldogulni, boldog lenni, tekintve, hogy a vőlegényem is kb 50 randi után bénább és bénább pasik után találtam meg nagy nehezen.

ahogy most ezt a srácot is. 5 évbe került, aki végre tetszik. és komoly srác is.

2012. jún. 1. 18:22
 9/32 anonim ***** válasza:
Ez játszmázás. Egyértelműen..
2012. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

akkor legalább arra az egy árva pontra szeretnék megoldást, hogy amikor szeretet hiányos vagy, törődésre vágysz, hogyan váltsam ezt ki belőle, ahelyett, hogy a végén én bizonygatnám, hogy én szeretem.

hogy lehet kivédeni egy olyat, hogy pl. "á biztos nem tetszem neked." ahelyett, hogy bizonygatsz. mi erre a válasz, amiből ő fog bizonygatni, ő ad szeretet???

2012. jún. 1. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!