Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta divat cigánnyal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta divat cigánnyal járni?

Figyelt kérdés
Kérdésemet főleg nőnemű polgártársaimhoz intézném.

2012. jún. 2. 19:36
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Kb amióta divat négerrel. De akinek nem jut néger, az a b-kategóriás négert választja.
2012. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
98%
Volt egy osztálytársam gimiben. Szintén szőke haj, kék szem. 10.-ben járt a cigóval. Én nagyon nem voltam vele jóba akkor. 11. elején szakítottak. 12-ben viszont már nagyon jóban lettem vele és akkor mesélte, hogy sokszor megütötte őt, és a végén már félt szakítani vele, mert félt, hogy akkor összeveri. Hajrá csajok!
2012. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy bottal sem piszkálnék meg egyet sem. Így is az én adómból van a segíly, nehogy már pluszban a nyakamba is vegyek egy családot - merthogy az egísz csálád rám szállná...

25/N

2012. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy cigánnyal a magyar nők közül túlnyomó többségben csak a nagyon buták járnak. És azért valljuk be, nagyon sok a buta ember.


És itt most nem az emberi szintre felzárkózott romákról beszélek, mert rájuk ez nem érvényes, bár eddig életemben csak elvétve láttam olyat, akin egyértelműen látszik, hogy tisztességes, emberhez méltó életmódot folytat. Az átlag cigányra a nagyon buta nők azért buknak, mert ők megrekedtek egy ösztönlényi szinten, amikor is azt, hogy ki számít vonzónak, csak a dominancia határozza meg. A cigányoktól meg mindenki fél, ellenben ők senkitől és semmitől, erőszakosak mind verbálisan, mind fizikailag, ami kell nekik, azt megszerzik, és ez - ha pusztán állati szempontból nézzük - egy domináns viselkedésforma, dominánsabb, mint a kulturált embereké. Szóval a tipikus cigányra azok a nők buknak, akik a szellemi fejlődésben megrekedtek egy ösztönlényi szinten. És belőlük az oktatás tönkretételének, illetve a TV és az internet "jóvoltából" egyre több van.


És itt ismételten hozzá kell tennem, hogy nem a tisztességes romákról beszélek, mert ők tisztában vannak emberi mivoltukkal, annak megfelelően is élnek, rájuk ez nem érvényes. Viszont volt és van alkalmam megfigyelni az átlag cigány viselkedésmódot (VIII. kerületben lakom, közel a józsefvárosihoz), és abból nekem egyértelműen az jött le, hogy ők megrekedtek az emberi és az állati létforma között valahol félúton.

2012. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%

"az összes pénzért se járnék cigánnyal. mindegyik maradjon a saját fajánál"


A faj, az az ember. Tehát aki nem jár kutyávall, az a fajánál maradt.

2012. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
-l
2012. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Előbb verném agyon egy utcakővel, minthogy járjak vele.
2012. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
17-es! Nem hiszem hogy agyon mernéd verni, mert nem sokáig élnél te és a családod!:)
2012. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

15


Akkor nem faj, hanem alfaj. Vagy nem tudom pontosan mi a megfelelő biológiai meghatározás. Ha nagyon úgy tetszik, legyen népcsoport. De ez rájuk nézve, nagyon elnéző...

2012. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok,de hozzá sem tudnék érni olyan nőhöz aki előttem valaha is cigánnyal vagy niggerrel volt.Az ember színe fehér!
2012. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!