Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta divat cigánnyal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta divat cigánnyal járni?

Figyelt kérdés
Kérdésemet főleg nőnemű polgártársaimhoz intézném.

2012. jún. 2. 19:36
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
92%

30:


Akkor egyedül maradsz:)

2012. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
van aki református, evangélikus, stb. a atolicizmus rá lett erőltetve a népünkre, javaslom az István, a király rockopera megnézését. attól nem lesz valaki "magyarabb" a másiknál, mert római katolikus.
2012. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
*katolicizmus
2012. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
32%

Egyedül maradok-igen, lehet. A világ olyan, amilyen. Nincs leírva, hogy minden álmunknak teljesülnie kell.


Kedvesem, hat éves voltam a rockopera megjelenésekor, azóta hallgatom, ismerem, élem. Nem feltétlenül attól magyar, hogy katolikus, de az sem kizárt, sőt. Tisztában vagyok vele, hogy a sarkos vélemények többeket ellenállásra ingerelnek, de ha örökösen hallgatunk, akkor az agyatlan celebek lesznek a véleményformálók, mi több, egyes néprétegekben már most is azok.

2012. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
42%
hát én a vallást sem választanám menekülőútnak...ugyanolyan agymosás amit a katolikus egyház csinál, mint amit a média...és tudom, mert forogtam ilyen körökben. soha undorítóbb, álszentebb, ennél is nagyobb sznob emberekkel nem találkoztam.
2012. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
39%
Miért gondolod? Félsz, hogy túl sok magyar katolikus lesz talán? Tévedsz. Nem akarok liberális, okoskodó, "világpolgár" senkikkel, meg uneducated népségekkel keveredni. Ettől még szerethetem őket úgy, mint önnönmagamat, de az nem jelent kötelezettséget arra, hogy együtt éljek velük (főleg nem, hogy házasságban). Egyesek ezeket a liberális nézeteket fennhangon hirdetik, ők ugyanakkor maguk között törzsi szintű belterjességet tartanak fenn. Úgyhogy nekik légy kedves címezni a mondanivalódat.
2012. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged lehet agymosni, de én talán valamivel előrébb tartok ennél:-).
2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
29%
ha nekem szántad a beszólásodat, akkor mondom, hogy engem nem lehet agymosni. téged viszont igen, teljesen felesleges volt lepontozni. ebből is látszik, hogy az elvakult emberek (legyen az extra vallásos vagy bármilyen más fanatikus) nem fogadják el a másik véleményét, csak a sajátjukat akarják érvényesíteni. pont mint a média:D
2012. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
még annyit, hogy az ilyenek miatt jutott ideáig az ország. aki nem katolikus az nem magyar? gratulálok.
2012. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat,pusztán vannak olyan egyének,nők,férfiak akik már a kutyának sem kellenek.Na nekik jutnak a cigányok.Viszont ez egy ördögi kör,mert ha egyszer cigánnyal volt kapcsolatod akkor a lakókörnyezetedben már embert nem találsz magad mellé.Teljesen jogosan!!!Én már attól is hányok ha egy bomba csajról kiderül előtte kutyákkal is szexelt nem,hogy egy cigánnyal.
2012. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!