Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem divat már az udvarlás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem divat már az udvarlás a mai fiúk/férfiak körében?

Figyelt kérdés

Nem divat már virágot (csak egy szálat) vinni a randira, ha nem is az elsőre, hanem a többire??

Nem divat már meghívni egy csésze kávéra meghívni a lányt/nőt, akinek udvarolsz?

Csak nekem nagyok az elvárásaim, vagy tényleg abból áll egy randi, hogy beszélgetünk egy padon és csókolózunk, ahol senki nem lát meg???

Nem hívott el moziba, még csak egy fagylaltra sem, és még Neki nem tetszett, hogy nem voltam hajlandó vele lefeküdni 1 hónap után.

Ezért vége is lett.

Összegezve: A férfiak már nem hajlandók költeni udvarlásra, csak a szex a cél?

Maradi vagyok, mert képtelen lennék lefeküdni az első randik egyikén, mindenféle udvarlás nélkül???

23/n


2012. jún. 3. 18:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Amúgy, ahány ház, annyi szokás. Az elemi udvariasság legyen meg (nem csak barátnővel szemben, hanem úgy általánosságban), az ajándékozgatás viszont onnantól kezdve minden áldott alkalommal szerintem felesleges. Cserébe amikor adok valamit a lánynak, az legyen különleges.


A fagyi/kávé/tea/... meghívás meg úgy is kiderül, kinek mennyire fér bele, ki mennyire várja el, ki mennyire érzi kötelességének, és az onnantól kettejük magánügye, hogy kezelik le, csak ha gond van belőle, beszéljék meg.

2012. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés jól lett feltéve mert tartalmazza a választ, manapság nem divat lovagiasnak lenni, a felgyorsuló társadalomnak úgymond nincs szüksége ilyesfajta előjátékra, ez azért van mert (ugyan nem írtad de feltételezem a férfiak többségére értetted nem az összesre) a lányok többsége ezt manapság nem igényli. Az ,hogy te igényeled az egy dícséretes dolog, csak sajnos nem divatos, ez nem azt jelenti ,hogy ebben bármi baj lenne, csak ez egy olyan kritérium aminek a mai férfiak többsége nem felel meg, tehát nehezebben is fogsz ki egy ilyen pasit és sajnos ez ellen nem nagyon lehet mit tenni.
2012. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes véleményt.

Jólesik olvasni, főleg az utolsó hozzászólót, hogy nem haltak ki még az udvarlás és az alapvető tisztelet egy nő iránt.

4. hozzászólónak üzenem, hogy én is beszálltam volna a költségekbe fele-fele alapon, mármint egy éttermi vacsora árába-ami elég sokba kerül manapság egy kisvárosban is-ha eljutottunk volna odáig, hogy meghív egy étterembe !!!!

DE aki még a randit is elfelejti, sőt nem is telefonál, mert drága !!!!!!!!

Az udvarláson én nem csak azt értem, hogy pénzt ad ki állandóan ételre-italra, virágra stb. ha velem találkozik, hanem csak segít, amiben tud. pl. a tanulásban, megkeresni egy üzletet egy nagyvárosban, ahol nem tudod a járást, elkísérni valahova, tanácsot adni stb.

2012. jún. 3. 18:30
 14/34 anonim ***** válasza:
érdekes, ha én beülök egy sráccal valahova vagy sétálok, mindig elmondja, hogy mennyire nehéz anyagi helyzete van (igen van, hogy órákig panaszkodik). ezek után akkor sem engedném, hogy kifizesse az üdítőmet vagy akármit amit rendelek, ha térden állva könyörögne. és tudjátok miért? nem azért mert annyira sajnálom, hanem mert azt gondolom, ha kifizeti az italomat, akkor azt jelzésnek veszi. én meg egy sírós kisfiúval nem akarok többet találkozgatni. szerintem gáz, ha az első randi az anyagiakról szól. sőt olyannal is randiztam már, aki kerek-perec kijelentette, hogy ő semmit nem fizet a csajnak, mert nem akarja, hogy kihasználják. ezek után mégis mit mondhatnék? én azért fizetem a saját italomat, mert ebből elegem lett, nem azért mert annyira feminista vagyok. maradj olyan amilyen vagy (úgysem tudsz más lenni) és a sok kudarc után se add fel önmagad, majd jönni fog aki ezt fogja imádni benned:)
2012. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Yorxun Yorxun ***** válasza:
100%

Csak hogy őszinte választ adjak: Sok mai srác van, akik pont olyanok, mint amilyet te szeretnél, a probléma az, hogy általában a csajok hülyének nézik őket az ilyen gesztusok után, ezért leszoktak róla.


Nyilván vannak azok is, akik csak a szexre hajtanak, hidd el nekem, hogy jobban jársz nélkülük.

2012. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Helyesbítek: az utolsó hozzászóló alatt a 6. válaszolót értem, mert akkor, mikor írtam a kommentemet, még összesen 6 válaszoló volt.


Úgy látom, hogy népszerű kérdést tettem fel.

Örülök minden egyes véleménynek.

2012. jún. 3. 18:34
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"Az udvarláson én nem csak azt értem, hogy pénzt ad ki állandóan ételre-italra, virágra stb. ha velem találkozik, hanem csak segít, amiben tud. pl. a tanulásban, megkeresni egy üzletet egy nagyvárosban, ahol nem tudod a járást, elkísérni valahova, tanácsot adni stb."


Ezek szerintem magától értetődőek, ha valaki nem képes rá, akkor vagy figyelmetlen, vagy nem érdekled annyira. Amiket most írtál, azok javarészt a "tudjunk kommunikálni/együttműködni/együtt élni a másikkal" kategória már inkább amúgy, ami nálam mondjuk már nem az udvarlás szerves része. Bár lehet ez csak egyéni hülyeség, hogy így látom :)

2012. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés az egyenjogúsággal függ össze, és azzal, mi változik ettől, és mi nem. Ma már egy nő önálló, dolgozik, és dolgoznia is kell, mert aligha lehet kigazdálkodni egy átlagos család eltartását egy átlagos fizetésből (persze vannak kivételek). Így aztán inkább egyenrangú félként kell közelítenie a férfinak, amibe vagy beleférnek ezek a dolgok, vagy nem. Ennek a megítélése nem egyértelmű sem a nők, sem a férfiak körében.
2012. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Én eddig minden egyes randimra virággal mentem (az elsőkön szigorúan csak 1 szál, fehér v narancssárga/sárga rózsa, tulipán)! Előre engedem, lesegítem a kabátot, ha vacsizunk alá teszem (nem a kezem :P ) a széket, és mivel általában (ha lehetséges) utána nézek mikor van esetleg egy közelgő szülinap, névnap, és akkor még kap a kiszemelt egy kis édességet is!

Az meg csak természetes, hogy én álom a vacsit, kávét, teát vagy amit épp fogyasztunk! Legalábbis elsőre biztosan, utána esetleg lehet felesben!

Sajnos tényleg kezd kihalni ez a fajta udvarlás. Manapság már sajnos néhány esetben elég lehet a "-Tetszel! -Te is nekem! -Felmegyünk hozzám?" és társai... És ez baj!+


Amúgy ha van itt olyan lány aki szereti ha egy férfi még tényleg férfiként viselkedik egy nővel, ne habozzon, én itt vagyok! :)

28 F

2012. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%
amúgy nem csak a nők tehetnek róla, hanem az apák is. nem tudom ti hogy vagytok vele, de az én apám leült a bátyámmal évekkel ezelőtt és elmagyarázta neki, hogy a nővel hogyan kell bánni. biztosan voltak negatív tapasztalatai, de ennek ellenére soha nem a nőket hibáztatta a világ minden bajáért.
2012. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!