Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem divat már az udvarlás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem divat már az udvarlás a mai fiúk/férfiak körében?

Figyelt kérdés

Nem divat már virágot (csak egy szálat) vinni a randira, ha nem is az elsőre, hanem a többire??

Nem divat már meghívni egy csésze kávéra meghívni a lányt/nőt, akinek udvarolsz?

Csak nekem nagyok az elvárásaim, vagy tényleg abból áll egy randi, hogy beszélgetünk egy padon és csókolózunk, ahol senki nem lát meg???

Nem hívott el moziba, még csak egy fagylaltra sem, és még Neki nem tetszett, hogy nem voltam hajlandó vele lefeküdni 1 hónap után.

Ezért vége is lett.

Összegezve: A férfiak már nem hajlandók költeni udvarlásra, csak a szex a cél?

Maradi vagyok, mert képtelen lennék lefeküdni az első randik egyikén, mindenféle udvarlás nélkül???

23/n


2012. jún. 3. 18:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont az az érzésem, hogy semmibe veszi a Nök nagy része az ilyesfajta kedvességet vagy ahogyan Te is nevezted, "udvarlást". Mások lettek az elvárások és hiába lenne ilyen valaki is, ha Neked nem tetszik az illetö, akkor pont lesz@rod Te is, ugyanúgy ahogy mások.


Másik égetö probléma, hogy nagyon kevés olyan Nö van, aki élvezi azt, ha csak egy szál virágot kap, ha csak egy fagyit eszünk vagy bármely más egyszerü dolgot csinálunk. Egyre inkább a majmolás és a képmutatás kap szerepet.

2012. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
érdekes nőkkel találkozhattok, mert velem eddig szinte minden srác bunkó volt. ezek szerint a normális emberek a nem normálisakkal randiznak. és erről nem a nők etehetnek és nem is a férfiak. amíg a pasik mindenért a nőket hibáztatják, a helyzet nem fog javulni. ugyanannyi bunkó pasi van, mint nő.
2012. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
És amíg a nők mindenért a pasikat. Patthelyzet. Mind2 fél hibás biztosan, de ha az adott pasiból nem tudod kihozni azt, amit szeretnél, akkor keress másikat, vagy fogadd el olyannak, amilyen, mert a másik okolása sokmindent csinál, csak segíteni nem fog a helyzeten sajna.
2012. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

az a helyzet hogy engem virágért és édességért már néztek hülyének,mikor vittem a randira.azóta úgy vagyok vele hogy a csajok vegyék meg maguknak,max akkor kapnak tőlem,ha tudom hogy komolyan alakul a dolog,addig nem költök egyikre sem.


jöhet a lepontozás,nem érdekel:D

2012. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

24. hozzászólónak üzenem:

Nem pontoztalak le, és megértem a véleményed. Köszönöm, hogy leírtad, hogy miért.

2012. jún. 3. 19:40
 26/34 anonim ***** válasza:
58%

Én is csak azt tudom mondani, mint előttem páran, hogy nem a mi körünkben ment ki a "divatból", hanem a nők körében, akik egyszerűen már nem tartanak rá igényt. Eleve, ha azt nézed, hogy sokan képesek már pár nap, vagy egy hét "ismeretség" után kitalálni, hogy ők most szerelmesek és együtt vannak, egyszerűen nem férnek bele ilyenek.


Nálam alap, hogy előreengedem a lányt (ahol kell, tehát pl. egy étterembe én megyek be először, ezt kevesen tudják), kinyitom neki az ajtót, kihúzom neki a széket, csokit adok neki stb. Volt, olyan is, hogy portrét rajzoltam a kiszemeltről.


Szóval vannak még ilyen férfiak bőven, csak meg kéne tanulni értékelni őket. :)

F\21

2012. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, és bejössz nekik, akárhogyan viselkedhetsz, eredményes leszel.

Ha nem nézel ki jól, átnéznek Rajtad, és kiröhögnek a virádoddal együtt.


Így nincs funkciója.

2012. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Én senkit nem röhögnék ki azért, mert virágot hozna a randira, akárhogyan néz ki.
2012. jún. 3. 20:42
 29/34 anonim ***** válasza:
Tehát randiznál bárkivel, függetlenül attól, hogyan néz ki? Vagy hogy jutna el a randiig?
2012. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Yorxun Yorxun ***** válasza:
"Én senkit nem röhögnék ki azért, mert virágot hozna a randira, akárhogyan néz ki." - Ez nagyon kedves tőled, de hidd el, sajnos nem vagytok sokan. :)
2012. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!