Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszan bámulja a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszan bámulja a nőket a társaságomban. Miért teszi ezt velem, ha -állítólag- szeret?

Figyelt kérdés
Már ott tartok,hogy nem megyek vele pl vásárolni, mert a szemem sarkából látom, hogy a kicsit is normálisabb kinézetű nőket hosszan nézi, próbálja velük felvenni a szemkontaktot... miért van erre szüksége? Annyira rosszul esik. Megalázó, mintha ott sem lennék mellette, olyan érzés. Már többször kértem, hogy ne tegye, de nem változik semmi:( kisgyerekünk van, így nem tudom mit tehetnék, ezért nem akarok szakítani, pedig egyébként már rég megtettem volna.
2012. jún. 3. 19:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Ismered a mondást: hűséget fogadtam, nem vakságot.
2012. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok:( Van aki diszkrétebben, van aki feltünően nézi a nőket, de valójában szinte minden férfi ezt teszi. Nem a szeretet fokmérője, az biztos, de megértelek, mert én is nehezen viselem:( Reméljük írnak a férfiak táborából is páran, hogy ők hogyan is élik ezt meg:) Remélem megnyugtatnak, hogy attól még a párjukat szeretik.
2012. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
jó ez a mondás, de szerintem nagyon megalázó ha úgy bámulja a jelenlétetben a nőket hogy majd kiesik a szeme. diszkréten vagy ha nem vagy ott és megnézi a csinos csajokat nem gáz, de így elég bunkó a párod.
2012. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Az étlapot nézheti, de vacsorázzon otthon. Nézegesd te is a fiúkat. Hátha észbe kap.
2012. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csináld te is azt,hogy bámuld a pasikat. Hátha észhez tér.
2012. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Bunkóság.

28/F

2012. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
ez tiszteletlenség.
2012. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Egy nő számára az egyik legmegalázóbb helyzet. Ezt üzeni: "Jó nő vagy, tetszel nekem, de nekem be kell érnem ezzel". Én biztos nem tennék vele egy lépést sem a nyilvánosság előtt.
2012. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%
Vannak nők akik ismerik a férfiakat és vannak akik boldog butus tudatlanságban élik le az életüket! Tessék választani! Vagy ne menjetek együtt a tecsóba! Szerintem nem fog ellenkezni! :D
2012. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, az természetesen nem érdekel, hogy ha nélkülem megy valahová, akkor kit néz meg, és meddig. Az zavar nagyon, hogy ezzel a viselkedéssel azt az érzetet kelti bennem, mintha ott sem lennék mellette, levegőnek néz. Egyáltalán miért van szüksége erre a viselkedésre? Tényleg akkor kérés az, hogy fogja vissza magát, ha velem van? Az is eszembe szokott jutni, hogy ilyenkor mire gondolhat a nő, akit éppen bámul, velem kapcsolatban. Nyilván olyasmire, hogy na itt van egy nyomorult nő, akit észre sem vesz a párja...
2012. jún. 3. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!