Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszan bámulja a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszan bámulja a nőket a társaságomban. Miért teszi ezt velem, ha -állítólag- szeret?

Figyelt kérdés
Már ott tartok,hogy nem megyek vele pl vásárolni, mert a szemem sarkából látom, hogy a kicsit is normálisabb kinézetű nőket hosszan nézi, próbálja velük felvenni a szemkontaktot... miért van erre szüksége? Annyira rosszul esik. Megalázó, mintha ott sem lennék mellette, olyan érzés. Már többször kértem, hogy ne tegye, de nem változik semmi:( kisgyerekünk van, így nem tudom mit tehetnék, ezért nem akarok szakítani, pedig egyébként már rég megtettem volna.
2012. jún. 3. 19:12
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
8/10: tökéletesen megfogalmaztad a lényeget.
2012. jún. 3. 19:34
 12/31 anonim ***** válasza:
És ha szólsz neki, hogy ez neked mennyire kellemetlen, akkor mit mond?
2012. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
Erre mondják, hogy a szomszéd kertje mindig zöldebb. Sokszor másoknál is előjön ilyen probléma, annak ellenére hogy nem mutatják ki az érzéseiket, de lehet az is, hogy a háttérben anyagi problémáitok vannak és pótcselekvésről van szó.
2012. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ha még csak kellemetlen lenne. De konkrétan fáj, nagyon rosszul esik. Általában azt mondja, hogy dehogy, rosszul láttam, ő nem bámul senkit /tehát még hülyének is néz/. Ma már csak annyit mondott, hogy nem érti, hogy miért zavar ez engem.. ezek után nem tudom, még mit tehetnék. Nyilván érti, hogy mi a bajom, csak magasról letojja.
2012. jún. 3. 19:42
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy hogy lenne ez összefüggésben az anyagi helyzetünkkel. Egyébként szerencsére ilyen problémánk nincs, de bárcsak inkább ilyen jellegű volna:(
2012. jún. 3. 19:44
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég primitív és gusztustalan viselkedés! Egy építő munkástól még csak-csak elviselem, hogy megnéz engem vagy egy másik nőt, ezzel dobják fel a napjukat nagy cucc(hozzáteszem, ott nincs ott az asszonyka)De az már jobban kiábrándít, hogy úgy bámul meg(nézésnek azt nem nevezném), hogy bal oldalon a feleség, jobb oldalán pedig a gyerek... Ilyenkor magamban mindig megsajnálom a feleséget, és azért fohászkodom, hogyha nekem lesz férjem ne csináljon ilyeneket!

Tudom-tudom, hűséget és nem pedig vakságot fogadott. De higgyétek el kedves férjek/pasik, hogy elég kellemetlen ám egy nőnek, hogy ezt látja..., rögtön az fut végig az agyunkon, hogy már nem vagyunk elég csinosak blablabla...

Gondoljatok bele, hogy fordított helyzetben nektek sem tetszene...:)

2012. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem konkrétan megjegyzéseket is tett más nőkre(Tescóban:,,tiltott gyümölcs!"),folyton plázacicákra csorgatta a nyálát,és elég feltűnően megbámulta őket.Magyarul abszolút nem tisztelt,és elég kulturálatlan volt.Később kiderült,jók a megérzéseim,én kevés voltam Neki.Bennem meg megforgatta párszor a kést ezzel a viselkedéssel...Gondolom,nem kell magyaráznom,a többi szakító ok mellett miért is tettem lapátra...
2012. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

régen is ezt csinálta?

nagyon nagy suttyóság és tiszteletlenség ez a viselkedés...


engem pl marhára nem érdekel, ha a párom a haverjaival a sörözésen nézegeti a nőket, de ha mellettem ezt csinálná, akkor rövid úton kiiktatnám az életemből.


tudni kell úgy választani, hogy a párod ne problémát és szenvedést, hanem örömet okozzon neked.


lehet, h az a baj, h te ezt észreveszed, és direkt bosszant vele. mondjuk az a nő se normális, aki olyan hapsival szemez, aki mellett ott van a párja. ha velem valaki ilyet csinál, akkor egy "takarodj a fenébe" nézéssel nyugtázom :)

2012. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom már nem vagy a régi a gyerek születése óta kedves kérdező, álmodozni csak lehet neki.


25/F

2012. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy joerzesu no lenezi az ilyen pasit, nem hogy imponaljon.

En legalabbis melysegesen megvetem az ilyet es azt latja a szememen is... Meg amikor autobol fordul utanam es ott ul mellette a baratno/feleseg... Ilyenkor az ajkamat meg ilyen gunyorosan le is biggyesztem, hogy kapjal mar az eszedhez, Apukam!

2013. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!