Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszan bámulja a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszan bámulja a nőket a társaságomban. Miért teszi ezt velem, ha -állítólag- szeret?

Figyelt kérdés
Már ott tartok,hogy nem megyek vele pl vásárolni, mert a szemem sarkából látom, hogy a kicsit is normálisabb kinézetű nőket hosszan nézi, próbálja velük felvenni a szemkontaktot... miért van erre szüksége? Annyira rosszul esik. Megalázó, mintha ott sem lennék mellette, olyan érzés. Már többször kértem, hogy ne tegye, de nem változik semmi:( kisgyerekünk van, így nem tudom mit tehetnék, ezért nem akarok szakítani, pedig egyébként már rég megtettem volna.
2012. jún. 3. 19:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem más nők azt gondolják hogy micsoda egy bunkó.

Szerintem ezt vissza kellene adnod neki. Én a helyedben még ma együtt mennék vele valahová és jól megnézném a pasikat még megjegyzéseket is tennék, hogy neki is fájjon. ( pl ennek biztos nagyobb a szerszáma mint neked) És talán észbe kapna, talán nem is tudja ez milyen érzés és milyen a másik helyében.Ja és után jól letagadnám.

2013. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel. Amit a párod csinál, az nagyfokú bunkóság!

Az én egyik párom is csinálta, aztán megkérdeztem tőle, hogy zavarom-e a tevékenységében, mert mehetünk úgy is az utcán, hogy Ő az egyik oldali járdán, és pedig a másikon. Ha nem ezt akarja, akkor pedig fogja vissza magát, mert én szégyellem magam a viselkedése miatt. Úgy csinált, mint aki nem érti, miről beszélek, de attól fogva nem csinálta a társaságomban.

Végül is rövid úton megváltam tőle, nem csak ez miatt...

2013. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"Pròbálja velük felvenni a szemkontaktot"


Nos, nekem ez már enyhén szólva is a flört kategória, nemcsak ártatlan szemlélödés.

2013. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
férfiak válaszára is kíváncsiak voltatok, akkor a 25/f miért lett lepontozva? azt írta, "talán megváltoztál a gyerek születése óta" ez tök reális lehetőség.
2013. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Foglalkozz kevesebbet a gyerekeddel és többet a pasiddal. Mindjárt meglátod a változást.


Azért viselekedik így, mert nagyon egyedül érzi magát és teli van emiatt haraggal - és pl. így veri le rajtad. Pontosan tudja, hogy a viselkedése dühítő, ezt onnan lehet tudni, hogy kérdésre letagadja és hülyének néz téged.


Agatha Christie anyja idején a nők nagyon jól tudták: ha egy pasit mellőznek, előbb-utóbb félrelép. Nem szabad csak a gyerekre tekeredni, mert őt is megfojtod, magadnak sem teszel jót és a pasidat is elmarod magad mellől.

2013. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebbe a szituba keveredtem,pedig utcsónak kb 14 voltam amikor ilyen hülye palim volt. Én szakítani fogok.Gyerek nincs.
2013. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen dobtam
2013. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Még nem láttam olyan pasit aki ne nézett volna meg más nőket.Az is a kulturáltsághoz tartozna milyen módon teszi! Nincs az a ronda nő akit ne néznének meg a férfiak. Kedves Kérdező:ismered a párod ízlését? Ha igen miért aggódsz? A férfiak másként gondolkoznak mint a nők. Az a hölgy akit megnéz a párod nem-e azt gondolja amit te? Amikor más nőre tapad kedvesed figyelme,miért nem próbálod meg elterelni? Esetleg vásárláskor vagy kint az utcán rábízod a gyerekfelügyeletet illetve társalogsz vele?!
2013. máj. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

21-es a válaszodon akkorát nevettem!!!! :D:D "Ennek biztos nagyobb a szerszáma mint Neked!" :D:D:D:D De egyébként határozottan jó kis ötlet! :)


Kedves Kérdező!


Én is csatlakozom a többiekhez, bunkó és megalázó dolog ha hosszasan nézegeti melletted a nőket és igyekszik velük szemkontaktust is tartani... Mert az, hogy odapillant rájuk az oké, vagy, hogy megnézi őket rendben. De nem mindegy hogyan. Az én Párom is megszokta nézni a nőket, Ő azt a módszert alkalmazza, hogy kb. 2-3 alkalommal rájuk pillant, de közben mindig megszakítja a "bámészkodást" azzal, hogy azért máshová is néz, hogy nekem nehogy feltűnjön. :)) Aztán persze én elkezdek mosolyogni és megkérdezem tőle, hogy teljesen hülye vagyok szerinted? :) És jön a szokásos, most mi a baj? Láttam, hogy megnézted...:) Én????? Nem néztem meg, mondom, hogy nem! De tényleg nem, megmondanám! :) Mindig eljátszuk ezt. Így engem nem zavar, de az amit Te mondasz, az gáz. Én ha ilyet többször is észrevennék fognám és otthagynám ahol éppen van, majd elgondolkodik. De a 21-es válaszoló tanácsát én megfogadnám! :) Próbáld meg kicsit lejjebb törni a szarvait, ne higgye, hogy akkora bika!! :))

2013. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kedves 24-es, reális lehetőség igen. De nem gondolod, hogy mennyire eshet jól egy nőnek, aki mondjuk nemrég szült és tegyük fel még nem sikerült leadni a felesleget, vagy megnyúlt a bőre ... stb. és emiatt egyébként is rosszul érzi magát, hogy a kedves papa meg erre egy lapáttal még rátéve, nyálcsorgatva bámulja a nőket és igyekszik flörtölést kezdeményezni velük. Csak mert egy nőnek megváltozik a teste nem kell rögtön kihajítani. Szült, ez ezzel jár. Bár erről nem beszélt a kérdező és nem is biztos, hogy így van. Én 64 kilóval mentem szülni, most 46 vagyok. :) Igaz, megváltozott a testem sajnos, de ez ruhában kicsit sem látszik.
2013. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!