Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog ez, hogy elöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez, hogy elöttem ad egy "puszit" a volt barátnöjének a szájára?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyok együtt, és ettöl a héttöl kezdve, már együttélünk nála, Bécsben. Tudni kell, hogy a barátaival nem igazán vagyok jó viszonyban, és a baráti társaságában a volt csaja is benne van. Tegnap az egész haveri körrel elmentünk iszogatni, beszélgetni, és a buli végén Nikivel(az ex) szájoncsókolták egymäst búcsú képpen az orrom elött. Azt hittem, hogy ott esek össze. Szakitani akartam vele, de nem ment, nagyon szeretem, meg tudom, hogy ö is szeret engem, de akkor mi volt ez?? Ráadásul ö ezt nem érezte bünös dolognak....nem értem. Mit tegyek? Köszi a válaszokat!!
2009. júl. 1. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
fogjuk a piára :D téged látott benne :)
2009. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

pofonofon..

najonem. hát hqa szakitani nem akarsz akkor igértesd meg vele h nemcsinál többet ilyet.

2009. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Úristen!! Hát azon nyomban ott hagytam volna!! Írtad, hogy együtt éltek....egy ilyen fiúval akarod leélni az életed??!!! Majd máskor is szájoncsókol lányokat előtted lányokat? Hát milyen dolog ez?? Nem értem! Akármennyire szereted, ne tűrj el neki ilyesmit! Azt írod tudod, hogy ő is szeret téged, szerinted ezzel mutatja ki vki, hogy szeret téged???? Gondolkozz el egy kicsit....
2009. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
- lányokat bocsi*
2009. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok és kiegészítem annyival, hogy szerintem ha józan volt ez pofátlanság volt tőlem ha a csajoma volt pasiját megcsókolta volna és nagyon kiakadtam volna!
2009. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
tőle*
2009. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kirúgtam volna, csak előtte jól pofánverem! Csak próbálnád ki egyszer fordítva a dolgot, lehet egyből nekimenne az exednek..persze,neki mindent lehet? Ha már szakítani nem tudsz, legalább ijessz rá, pl. kérj gondolkodási időt, hogy átgondold a kapcsolatotokat!
2009. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy arcra pusziban semmi kivetnivaló nem lett volna, de a szájra puszi az két intim közelségben lévő ember között van. Akivel én már nem vagyok együtt, annak tuti nem adok szájra puszit, ha találkozunk, akár ott van a jelenlegi párom, akár nem. Nyugodtan mond meg neki, akárhogy is lazán kezelte, hogy téged ez bánt és kéred, hogy ezt ne tegye. Kérdezd meg, hogy ha Te is igy üdvözölnéd az exedet, akkor az neki hogyan esne?
2009. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szerintem itt a piának semmi köze ehez, mennyire vagy benne biztos, hogy szeret, többször is csinált már ilyet? Sokat lóg a barátaival (ezt úgy értem, hogy ha igen és nélküled jár el hozzá gondolom, mert írtad, hogy te nem vagy jóba velük szóval lehet, hogy közben csal az ex-ével.) De reménykedjünk, hogy nem...Remélem, hogy jóra fordul a kapcsolatotok.
2009. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
adjál szájrapuszit a jelenltében teis az exednek. majd meglátjuk mit szól hozzá. aztán majd nézz boci szemekkel, és mond neki, hogy dehát te mondtad a múltkor h ez nem bűnös dolog.....
2009. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!